Zelená káva

Prodejna kávy a nápojů bez alkoholuNejlepší kávu podle chuti a vůně kupte na www.nealkomarket.cz

 
Vážení plantážníci. Naše káva má v rodném listě přesně specifikováno místo narození. U nás poznáte přesně zemi původu, region a nejlépe i plantáž, ze které zrnková káva pochází. Vyberte si u nás druh, který vám chutná, každý den si doma či v práci připravte lahodný nápoj z upražených a rozemletých semen plodů kávovníku. Skutečně pravá, lahodná, gurmánská, která se hodí jako dárek pro muže i ženy, k svátku, k narozeninám i k výročí.
Tak jako víno bez alkoholu, na oslavu a party doma či v práci patří i skvělá zrnková káva. A e-shop Nealkomarket.cz ji má hned při ruce, nebo se o vás postará služba rozvoz po Praze. Prodej kávy pro byt, dům, kancelář a výhodné balení i pro další podnikání!
Jako káva se označují i samotná semena, případně semena rozemletá na prášek. Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a zvyšuje krevní tlak. U nás najdete svět kávy s garancí kvality. Vždy čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Uvádíme datum pražení. Ochutnejte a vybírejte online nebo osobně přímo v centru hlavního města. U nás se prodává nešizená káva po celý rok - vždy čerstvě pražená  - vždy přímo z naší pražírny.
Jaké druhy u nás nakoupíte??
Kvalitní zelená káva 
Espresso směsi
Africká káva
Asijská káva
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Indonéská káva
Karibská káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Středoamerická káva
Jihoamerická káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
Co kontinent a země, to nejlepší zrnka kávy a mnoho dalších
 
Ta nejkvalitnější z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. V našem sortimentu je také oblíbená zelená káva na hubnutí. V poslední době stává velmi populárním nápojem. Důvodem takto mimořádného zájmu je fakt, že zelená kávová zrna jsou velmi významným pomocníkem při hubnutí. Když se neupraží, zůstane v ní vyšší koncentrace zdraví prospěšných látek. A ty vám - tak jako nám mohou pomoci v hubnutí, boji s bakteriemi i špatnou náladou. Objednávejte ihned on-line! A nezapomeňte na naše víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické
Tak jako naše nealkoholická vína patří v současné době mezi nejvyhledávanější nápoje na podporu hubnutí zrnková zelená káva, respektive výtažek ze semen zelené kávy. Určutě již z našeho e-shopu známe naši zrnkovou - čerstvě praženou černou kávu.
Samotná zelená káva není tak obvyklá a je spíše málo známá Jedná se o původní zrnka kávovníku, z nichž se teprve pražením připravuje všem známá černá káva. Plody kávovníků, které se sbírají, jsou bobule. Nasbírané bobule se několik týdnu suší na slunci. Poté prasknou a vypadnou z nich zrnka zelené kávy. Tyto zrnka se poté praží určitou dobu (uvádí se několik vteřin až minut) při vysoké teplotě, až vzniknou zrnka černé barvy, které již mají aroma a chuť pražené kávy.
Nealkomarket má tento produkt zařazen v kategorii přírodní produkty pro zdraví. Přírodní doplňky stravy bez chemie, vše pro zlepšení trávení, posílení imunity, prevenci, na hubnutí, proti stárnutí i na pleť.
 
Pokud vás tedy zajímá naše káva zelená, nepražená, tak ta obsahuje některé zajímavé látky prospěšné pro naše zdraví. Tyto látky se bohužel pražením ztrácejí, proto se v přípravcích setkáváme s výtažky právě ze zelené kávy. Zelená kávová zrna jsou velmi významným antioxidantem a především zelená káva je mocným pomocníkem v boji s nadváhou. Tak dámy a pánové, chcete dodržovat správný pítný režim. A do boje s nadváhou, se špeky, s celulitidou a s toxiny si nakupte kávičku u nás. Naše nejsilnější, speciálně připravená arabika kávových zrn. Má dvakrát tolik kyseliny CGA a dvojitý obsah kofeinu než běžná káva. Unikátní spojení CGA a kofeinu maximalizuje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání a skvěle detoxikuje!
 
Proč se uvádí, že je zelená káva na hubnutí?

K nejvýznamnějším obsaženým látkám patří fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorigenová. Tato látka je řazena mezi antioxidanty, ale může společně s kofeinem (samozřejmě v zelené kávě rovněž obsaženým, ve větším množství než v černé kávě) napomáhat snižování vstřebávání cukru a tím přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Tento vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku nebo ledviny. Toto hromadění zvyšuje riziko vzniku cukrovky či kardiovaskulárních chorob, případně u pacientů mající již tyto choroby, ke zhoršení zdravotního stavu. Dále má, podle některých zdrojů, baktericidní vlastnosti. Někteří vědci také dokazují, že tato kyselina v některých případech snížit riziko vzniku cukrovky, potlačuje riziko výskytu žlučových kamenů u mužů, dokonce může zmenšit celulitidu.
K dalším fenolickým sloučeninám patří kyselina kávová, která by měla rovněž podporovat snižování vstřebávání cukrů. Všechny fenolické sloučeniny jsou řazeny mezi silné antioxidanty. Obecně tyto sloučeniny podporují srdeční aktivitu a krevní oběh. Zatím nejsou uváděné žádné vedlejší účinky zelené kávy jako takové. Obsažený kofein ovšem může mít nežádoucí účinky jako kofein v silné kávě. To znamená, že pacienti, kteří nesmí konzumovat kofein obecně, neměli by užívat ani doplňky stravy s obsahem výtažku ze zelené kávy. Nedoporučuje se proto užívání přípravku těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám s vážnějšími srdečními či cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem nebo u pacientů s diabetem.
Naše káva je balena v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně ochuť a kvalitu. Skutečnou čerstvost naší kávy si můžete ověřit i díky ventilu, který uvolňuje plyny vzniklé brzy po pražení. Kvalitní balení, které zachovává charakter kávy. Káva se balí hermeticky a v sáčku uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.
Návod na přípravu: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu