Víno pro diabetiky

FREE prodejna bez alkoholu z celého světa. Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo zde! Světové červené a bílé víno

Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, populární a vždy FREE

Víno bez alkoholu suché je 100% vhodné i pro diabetes. Ochutnej rozdíl

Máš li cukrovku a chuť na víno, zajdi mezi nás. Jsme v domě, kde je Poliklinika a lékárna a hodně, hódně dobrého nealkoholického vína. Třeba se bude hodit. Diabetes - giabetická dieta – víno vhodné a nevhodné pro cukrovkáře. Vítejte na stránkách prodejny vín bez alkoholu z celého světa, kde se mimo jiné doštete více o víně, které se dá s rozumem konzumovat a nezávislé doporučení. Nealkoholické víno, nejlevnější nabídka zde! Paradox. 

 
Na jedné straně se zvyšuje spotřeba nealkoholického vína, na druhé straně roste počet opilých řidičů. Někteří šoféři mají z trestných bodů respekt, jiní spoléhají na rychlý metabolismus. Zákazníci, kteří alkoholu neholdují, si mohou v současnosti vybírat mezi několika druhy bílých vín, v sortimentu je také červené víno bez alkoholu. Ideální na sváteční přípitek je některý z lahodných růžových sektů. V regálech našeho e-shopu naleznou naši zákazníci abstinenti také dealkoholizovaný Vermut, aromatizované nealkoholické víno, aperitivy z Itálie a samozřejmě Birell, pivo bez alkoholu pro řidiče. 
 
Prodeje nápojů s nepatrným množstvím alkoholu nebo nulovou hodnotou u nás v obchodě stabilně rostou ale největší nárůst prodejů souvisí s větším zájmem o zdravější životní styl, a letní motoristickou sezonou.
Mezi našimi zákazníky je také více mladých maminek a řidičů. Obecně se také v porovnání s minulostí pije více kvlitního moravského vína Revine a zejmna francouzského vína, a to včetně toho, které bylo zbaveno alkoholu úplně.

Naším oborem je především dovoz, distribuce a prodej vín. Našim konzumentům, našim zákazníkům se proto snažíme najít vyhledat co nejvíce informací, popřípadě přidat zkušenosti vlastní. Víno a alkohol, Víno bez alkoholu, není víno jako víno, přesto radíme vždy! pouze kvalitní, pro diabetiky suché, u nás se nemůžete dočíst jiného doporučení než bez alkoholu, - vždy v přiměřeném množství. Podle našeho názoru, 2-4  dcl vína za celý den je zcela bez škodlivých následků. Ale není tak lehké rozeznat, jak moc je přislazované. Prosíme věnujte vždy svůj čas informacím na etiketě vína. Kvalitní vína poznáte jednoduše, jsou mírně dražší, mají vždy zadní etikety s podrobným popisem jako je země původu, obsah cukru, obsah alkoholu, země původu, v lepším případě i ůdaje o odrůde, doporučené servírování, kalorické hodnoty a pod. Pijte  . konzumujte opravdu jen suché a nepřislazené víno . Opravdu suché víno cukr trošku snižuje, většina průměrných na trhu vín spíše cukr trochu zvyšuje. No a ovocná, levná a sladká vína z dovozu jsou určitě naprosto nevhodná. Diabetik se samozřejmě vyhybá vínům s vyšším obsahem cukru z Moravy. Je potřeba hlídat vína označená jako pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, slámová, ledová vína apod. Víno bez alkoholu je moderní, skvělé, nízkokalorické, populární a už i v Praze běžně dostupné. Víno z Moravy nebo od dovozců z Německa, z Francie, ze Španělska. Bez alkoholu je trendy a s jiným názvem také nealkoholické či dealkoholizované. Je to skutečné víno, které bylo vyrobeno z klasického vína pomocí procesu dealkoholizace, není doslazované-je přírodní, suché. Nabízíme a prodáváme víno a nealko aperitiv pro ženy, víno a vermut pro muže, nealko víno pro diabetiky, dealko víno pro managery, sekt a bublinky bez alkoholu na vaši oslavu, víno bez alkoholu pro sportovce, bílé i červené víno pro kojící, růžové víno pro těhotné, víno s nízkým obsahem kalorií na hubnutí, víno a vše pro vaše zdraví, všechna naše vína jsou opravdu pro všechny. A víte na čem záleží? - na Vás. Nám také na Vás záleží. takže jako vždy a u všech našich rubrik! Pokud si nejste jisti, konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem. Naše tipy na víno berte jako zcela nezávazné. Každý jedinec by měl být s konzumací vína zodpovědný, měl by se předem poradit, měl by ochutnávat a testovat, měl se hodně zajímat a číst, měl by hodně komunikovat s lidmi, kteří mají podobný handicap, měl se spoléhat na sebe a zdraví rozum, měl by udělat něco pro své vlastní zdraví. Každý z nás musí začít u sebe, proto i při výběru a prodeji nealkoholického vna neupřednostíme žádného našeho partnera, ani dodavatele. Pijte dobře a jak ostatně také říká gurmánský guru a klasik v rádiu, nepijte blbě.

Musíte nyní dodržovat dietu? Nejste si jisti potravinami, které byste měli zařadit do svého jídelníčku a které naopak z něj vyřadit? Připravili jsme pro vás tedy seznam vhodných, méně vhodných a zcela nevhodných potravin, kterým by se měli diabetici vyhýbat.
Vhodné a doporučené, suroviny, potraviny a jídla k vínu, víno k jídlu. Vede na celé čáře zelenina a to téměř veškerá zelenina a ovoce. zelí, hlávkový salát, čínský salát, okurka, paprika, ředkvičky, rajčata, cuketa, patizon. Neazapomenout na olivy, zelené i černé, hlavně natural, bez pecek. Je to jedno z nejzadravějších druhů ovoce. Pro diabetiky jsou doporučené k víno také luštěniny, jako jsou hrách, čočka, fazole. nevadí tmavé pečivo, celozrnný chléb a pečivo, křehký chléb, bezvaječné těstoviny, celozrnné těstoviny, celozrnná rýže, z masa a masných výrobků pouze mladá a netučná masa, například kuře, krůta, holoubě, telecí králík, dále vepřová kýta, hovězí maso zadní, párky drůbeží. Ryby a mořské plody. Z ryb vše co je české či moravské, pozor na tučného kapra a škvarky z kapra, to ani náhodou, ale domácí pstruh nebo okoun, to je jiná. A na másle, s brambůrekem a pažitkou, suché bílé víno, třeba Chardonnay, to je něco! A vše z moře vytažený, mořská štika, filé, treska, potvory jako je krab, krevety na všechny způsoby a losos n přírodne, bez tuku, jen tak na grilu!
Vhodné jspu pouze volné tuky: kvalitní olivové oleje, oleje, rostlinná másla, pomazánková másla, ze sladidel vždy jakákoliv nekalorická sladidla
 

A co kafe? A co alkohol? Vždy bez cukru - a bez mléka. Miluji kávu, mám rád kávu, vozíme si a vaříme vlastní kávu. Káva je náš život, bez kafe nevyřídíme nic, ani objednávky. Ráno se bez kafe neobejdu. Kafe piju mnohokrát denně, ráno, v kanceláři, v práci, v autě, na schůzkách, ve skladu a nikdy netvrdím že je to nejzdravější, ale z hlediska cukrovky nezávadné. Pozor - káva organismus odvodňuje, je dobré doplnit vodou - platí stejně jako u alkoholu a vína.

Cukrovka a alkohol: Opět platí, víno je také alkohol a tak vždy všeho s mírou, poradit se předem a řídit se zkušenostmi. Nemyslíme si, že diabetici v zásadě alkohol vůbec nesmí. Ale pozor na to, jaký alkohol a kolik a kdy. To v podstatě platí pro každého, i zdravého jedince, pro diabetika ale o trochu víc. Naše zkušenosti jsou ty, že tvrdý alkohol sráží cukr. Dokonce i likery, slabé vermuty, aperitivy nebo známá Becherovka, která je i tak dost sladká. Takže 1-2 panáčky ano, ale zajídat dobrým jídlem, prolévat a to hodně, nejlépe čistou pramenitou vodou! Pozor - není dobré dát alkohol si těsně před spaním. Avšak zdravotně prospěšná stopka slivovice po ránu, ale té opravdu pravé, domácí, ze švestek, tak ta neuškodí.

 

Červené, bílé, růžové? Záleži vždy a jen pouze na Vás. Pokud začínáte, můžeme Vám připravit degustační balíček START. Vybrat a ochutnat po jedné lahvi od každého a pak dále objednávat pouze to, co Vám vyhovuje nejlépe. Připravíme Vám tématické a ochutnávkové sety podle barvy vína, podle odrůdy, podle země původu. Kde všude je služba víno domů dostupná? Internetový prodej zahraničních a tuzemských vín bez alkoholu je pro všechny z celé ČR. Máme je ihned skladem, maloobchodní prodejna v centru, internetový prodej s doručením na adresu. Dodání vína ihned po Praze - přivezeme po dohodě předem do domu po Praze. Zabalíme a pošleme na adresu po celé ČR - rozvoz na výdejní místa po celé ČR. Nemusíte platit předem, nealko víno je bez povinné registrace, zaplatit můžete na dobírku. Zadejte PSČ, náš obchodník s vínem Vám zavolá, pracujeme celý týden, kontaktujete nás přes uvedený formulář!  Dostupnost vína bez alkoholu je široko daleko.

Kontaktujte nás