Víno nealkoholické

Nealkomarket.cz má nejlepší bílá vína bez alkoholu na světě. Víno bez alkoholu kup ihned na prodejně vína podle Gusta obchod Praha 1. Vyberte si vína bez alkoholu, která máte rádi. Nabízíme široký výběr osobní odběr zdarma


Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, populární je FREE

Zvolte si barvu nebo druh vína a my se o vás postaráme. S vybraným vínem budete spokojeni. Abychom byli zcela přesní v pojmenování tohoto oblíbeného druhu a varianty 0,0% vína. Přesný název pro nealkoholické by mělo být dealkoholizované víno - odalkoholizované, ale pořád jde o víno, navíc velmi chutné i zdravé. Jak se říká, sklenička vína nikomu rozhodně neuškodí. Naopak, malá sklenička, především vína červeného, má na zdraví člověka velmi dobrý vliv. Když se ovšem budeme bavit o víně nealkoholickém, jeho zdravotní účinky na člověka se oproti tomu klasickému vínu mnohonásobně zvyšují. Chrání naše srdce, úspěšně svádí boj proti zkornatění cév, zlepšuje krevní oběh a v neposlední řadě snižuje riziko kardiovaskulárních chorob a cholesterol. Pro dietáře navíc máme velmi potěšující zprávu. Víno bez alkoholu má oproti tradičnímu vínu o 60 – 90% méně kalorií!

a jaké má další zdravotní účinky?
- zlepšuje krevní oběh
- odbourává cholesterol
- zamezuje kornatění tepen a omezuje výskyt infarktů
- podporuje trávení
- obsahuje důležité antioxidanty a fenolické látky

Redukční dieta na hubnutí, zdravotní dieta či prosté hlídání kalorií. Naše víno nealkoholické bílé, červené, růžové, šumivé i bio je vhodné pro: řidiče, pro kojící oro maminky na mateřské, pro sportovce, pro důchodce, kteří užívají každodenní léky, pro abstinenty, pro cvičící, pro ty, kteří jste právě na dietě! Nealkoholická vína obsahujá pouze 1/3 kalorií běžného vína a prakticky žádný alkohol.

 

Kontaktujte nás