Víno bez alkoholu na Silvestra

Prodej nealko vín na Silvestra.

Nejlepší víno bez alkoholu kupte na www.nealkomarket.cz

Nealkoholická vína podle abecedy - ochutnejte rozdíl. U nás víno moderně - Aplikace pro moderní telefony. Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, populární a u nás vždy dostupné. Víno které je FREE ! Zastavte se u nás

Ochutnej rozdíl. Je to 100% víno bez alkoholu = záruka kvality.
Vězte, že to jde i jinak. Silvestr může být zábavný i bez alkoholu. Víme o tom své. Většina z nás to už zná velmi dobře. Jak se blíží poslední den v roce - pan Silvestr a s ním i oslavy dlouho do noci - lednice musí být plná. Ale nemusí to být alkoholové radovánky.
 
Nám je rozhodně dobře - milý bobře. Nám už dávno následující ráno nebývá děsně špatně. A ráno máme jen čistou hlavu. A jak na Nový Rok, tak po celý rok. My se chodíme koOslava silvestra s rodinou nebo přáteli je vždycky příležitostí k dobré zábavě, a to dokonce i tehdy, pokud se letos chcete obejít bez alkoholu.

Naplňte skleničku naším šampaňským vínem bez alkoholu a užijte si oslavu stejně jako všichni, kteří budou ráno obléhat záchody a proklínat kocovinu. P

Staňte se střízlivým řidičem – vaše role střízlivého řidiče bude velmi populární hlavně v případě, že strávíte silvestr mimo domov s přáteli, kteří se alkoholu nehodlají vzdát. Oznamte svůj úmysl dopředu a domluvte se, kolik lidí budete moci svým vozem dopravit ze silvestrovských radovánek bezpečně domů.
    Vyzkoušejte nealkoholické koktejly – možná je spojení „nealkoholický koktejl“ skutečně nesmysl, ale to vám vadit nemusí. Kromě toho na světě existují i jiné nápoje než pivo nebo víno, a pokud vás nezaujaly koktejly bez alkoholu, můžete uspořádat soutěž o nejlepší čaj nebo kávu. Prý už kdesi existují i opravdoví znalci a milovníci různých druhů vody, ale tahle poněkud asketická disciplína asi nebude pro každého.
    Pojměte Silvestr aktivně – sedět s partou v hospodě nebo doma na gauči může být celkem nuda, kterou je nutné zahánět opět alkoholem. Pokud však pojmete silvestr aktivně, můžete si užít mnohem víc legrace než při zadělávání si na ranní kocovinu. Běžte třeba tančit, přivítejte nový rok v tiché zasněžené krajině nebo zkuste novou společenskou hru.
    Zaberte gauč nebo postel – nealkoholický silvestr se dá pojmout také docela neaktivně. Uvařte si horký čaj bez rumu a sledujte s přáteli filmy, které jste si už chtěli dávno pustit znovu. Nebo letos nechte všechny přátele plavat a udělejte si s partnerem romantický večer se svíčkami a možná i ohňostrojem za oknem.
    Staňte se hostitelem – zůstaňte střízliví a připravte svým přátelům večírek, na který budou všichni vzpomínat (a vy si ho budete pamatovat). Nezapomeňte na občerstvení, dostatek nápojů (pro hostitele pouze nealko) a odpovídající silvestrovský program.

Každému totiž nemusí vyhovovat rok co rok se nalévat alkoholem. Někdo třeba musí další ráno do práce, jiný nechce být špatným příkladem dětem při oslavě Silvestra doma s rodinou. Jak bojovat s alkoholovým pokušením, které na vás číhá zleva i zprava? Přinášíme několik tipů, jak alkoholovým nástrahám odolat.
Kdo nepije, je podivín?

V dnešní době je člověk, který se nechce s kamarády pořádně napít, bohužel odsouzen k posměchu a ocitá se na okraji společenského zájmu. Jinými slovy je prostě "divný". Platí to o jakékoli akci, jako je večírek, třídní sraz, mejdan nebo prostě jen posezení s přáteli. Stokrát tolik to ale platí zejména o Silvestru. I tak existuje několik způsobů, jak se alkoholu úspěšně vyhnout, aniž byste "trhali partu".
Naučte se říkat NE nebo se vymluvte

Umět odmítnout něco, co nám není příjemné nebo se nám nehodí, to chce kus odvahy. Pokud jste silná osobnost, pravděpodobně ovládáte úplný základ asertivního chování. Tím je umět říkat NE. Na Silvestra je to zvlášť obtížné. Druhou variantou proto může být připravená výmluva, proč se letos nenapijete. Zaberou staré známé triky jako:

    Jsem nemocný a beru léky (např. antibiotika) a nemůžu je vysadit.
    Jsem tu autem a budu se ještě dnes vracet domů.
Nejlepší víno bez alkoholu kup na prodejně podle Gusta obchod. Osobní odběr zdarma! Vína doručíme celá ČR

Víno bez alkoholu na Silvestra? Kontaktujte nás