Fialová kukuřice

Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé byliny, kúry a extrakty. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1. Všechny zde uvedené přírodní potraviny z přírody si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Superpotraviny obsahují řadu zdraví prospěšných látek. Ti naši zákazníci, kteří je vyzkoušeli, si je nemůžou vynachválit. Jsou bohaté na vitamíny a minerály. Zdravé produkty a dary z přírody - potraviny nabité vitamíny a minerály obsahují mnoho stopových prvků. Náš obchod nabízí nepřeberné množství produktů v nejvyšší kvalitě. Zdravé potraviny a doplňky stravy, ve 100% čisté přírodní formě. Zároveň poznáte jihoamerické exotické chutě - čisté a původní, neovlivněné přidaným cukrem, umělými sladidly či jinými aditivy. A je tak snadné je používat. Superfoods v přírodní a nezpracované formě mají pro naše tělo výborné vlastnosti podporující sílu a energii. Jsou skvělým zdrojem živin prospěšných pro zdraví, správnou funkci imunitního systému, tvorbu serotoninu.
Superpotravina Fialová kukuřice - Maiz morado je nadstandardní” komplex vitamínů (A, B1, B2, B3, C) a minerálů (železo, vápník, fosfor). Je zdrojem nejsilnějších přírodních antioxidantů. Používá se při zvýšené hladině cholesterolu, oběhových potížích, nedostatečném prokrvení mozku, zvýšené lomivosti krevních kapilár, všech zánětech, bakteriálních a virových infekcích, problémech s pojivovou tkání a nedostatkem kolagenu, zrakových problémech zvláště při šerosleposti a zhoršeni ostrosti vidění, nádorových onemocněních, artróze, cukrovce, obezitě, anemii
Používá se při:
· Zvýšené hladině cholesterolu
· oběhových potížích, nedostatečném prokrvení mozku
· zvýšené lomivosti krevních kapilár
· všech zánětech, bakteriálních a virových infekcích
· problémech s pojivovou tkání a nedostatkem kolagenu
· zrakových problémech zvláště při šerosleposti a zhoršeni ostrosti vidění
· nádorových onemocněních
· artróze
· cukrovce
· obezitě
· anemii
· vysokém krevním tlaku
· proti stresu, k posílení nervové soustavy
· proti předčasnému stárnutí
· při trávících problémech.
Není vhodné pro osoby, které mají nízký krevní tlak.
Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, dětem do 3 let.
Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace.
Země původu: Peru
Návod na přípravu: Použití: 1-2 lžičky prášku denně rozmíchat ve vodě a vypít nebo vmíchat do jídla.
Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
 
Dary přírody z And čistí organismus a napravují kyselost těla. Superpotraviny jsou velmi významná zásobárna proteinů, vitamínů, minerálů, antioxidantů, enzymů. Kromě produktů Inca Botanica na naší prodejně můžete také koupit všechny druhy sušených plodů, jedlé oleje, zelenou kávu, semínka, ořechy, obiloviny i bylinné směsi z Amazonie. Prodáváme produkty pro vaše zdraví. 100% přírodní produkty.

 

Kontaktujte nás