Srpen

Ochutnej rozdíl. Nealkomarket.cz má letos v srpnu nejlepší vína bez alkoholu na světě. Víno bez alkoholu kup ihned na prodejně vína podle Gusta obchod Praha 1. Vyber si vína bez alkoholu, která máš rád. Nabízíme široký výběr osobní odběr zdarma


Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, 100% FREE

Zvol náš obchod a zapoj se do akce suchý měsíc. I v srpnu máme akce a slevy, výhodné nákupy pro ty, kteří se rozhodli začít. Vydržíš celý srpen bez kapky alkoholu? Rozhodnutí nepít alkohol je stejné jako rozhodnutí nekouřit, hubnout, chovat se slušně, začít sportovat, začít se učit cizí jazyk a tak dále. Nečekej na žádný povel, tady nejde o žádné organizované vzplanutí. U nás nemusíš kupovat žádná trička a platit poplatky za registrace. Peníze si nech pro sebe a začni žít bez alkoholu.
 
Přichází měsíc bez alkoholu - je tu osmý měsíc v roce - suchý srpen. Pokud jste pijani a alkohol zkrátka máte rádi, jste na správných stránkách. Milion Čechů má problémy udržet své pití na uzdě. Patří mezi ně i konzumenti vína. Průměrný Čech vypije za rok moře piva. O klasickém víně, destilátech, konzumních lihovinách, pálence - kořalce ani nemluvě. Alkohol zůstal věrným druhem muže a nyní i žen. Zkuste na Valašsku odmítnout panáka slivovice, zkuste na jižní Moravě odmítnout sklenku vína od místního sklepmistra. Zkuste přijít za chlapama do hospody a objednat si pivo bez alkoholu Birell. Zkuste říci ve firmě, že nepijete alkohol. Já to zkusil a od té doby už v tom jedu pořád - už nepiju.
Jak můžeš poznat, že tvůj vztah k alkoholu začíná být nebezpečný? Srpen bez alkoholu samozřejmě sám o sobě mnoho nezmění, ale vede k reflexi, dává ti první šanci. Je to skvělý způsob si taky vyzkoušet, jak to s alkoholem máš. Jeden měsíc je nic, tak to srpnové malé NIC vyzkoušej. Je to voprus, ale po pár dnech si zvykneš. Já první dva měsíce přibral, protože jsem jedl sladký. Nyní dávám přednost ovoci, zelenině a tělocvičně. A v noci? U mně fakt dobrý! 
 
Pokud chceš nealkoholická vína někomu věnovat, umíme to zařídit i jako překvapení. Přivezeme nebo pošleme dárek na druhou adresu pro obdarovaného jako překvapení. Každý z nás nemusí rozdávat dárky, které obsahují alkohol. Nealkomarket prodává celý měsíc srpen dárkové balíčky bez alkoholu. Uděláme šťastného  každého, kdo chce slavit svátek či narozeniny a nepít při tom alkohol. Jestli se do toho pustíš sám, v naší nabídce nalezneš zahraniční i moravská vína bez alkoholu, které profesionálně zabalíme do vybraného obalu a odešleme až na adresu profesionální zásilkovou službou tak, aby jsi nealko dárky předal v naprostém pořádku.
A kdo již víno bez alkoholu na suchý měsíc u nás nakupuje? Na prodejně podle Gusta obchod už byl pan Suchý, paní Suchomelová, na rozvoz po Praze objedbával pan Suchánek, paní Usušená, pan Sucharda, paní Such, pan Suchač, paní Sucháčková, pan Suchačov, do firmy na party objednávala paní Suchancová, pan Suchaň, paní Suchaničová, pan Suchanka, na doručení na výdejní místa celá ČR objednávala vína paní Suchantová, pan Suchar, paní Suchaňuková, pan Sucharek, paní Sucháreková, pan Suchařípa, paní Sucharská, pan Suchdolák, paní Suchelová, pan Suchochleb, paní Suchomelová. Na doručení dopravcem až na adresu domů si už objednal pan Suchopár, paní Suchoradská, pan Suchota, paní Suchová, pan Suchwalko a mnoho a mnoho dalších. Bez alkoholu to jde i jede lépe, rychleji a bezpečněji. Pij hodně vína, zastav se u nás na prodejně u Suchánků -  je suchý srpen letos

 

Kontaktujte nás