Sporty a víno

Nealkoholické víno velký výběr a možností dopravy pro sportovce do všech měst,

Nejlepší víno bez alkoholu kupte na www.nealkomarket.cz

Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické.

Letošním sportovcem roku, který na našem webu nakoupil a vypil nejvíce nealkoholického vína za rok se stal Karel Vokurka - Blahopřejeme

Prodej nealko vín ke sportu. Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo na prodejně podle Gusta obchod Praha 1. Vína doručíme celá ČR
Chceš být také Sportovec roku? Pij naše neskutečně dobrá vínečka! Skutečné víno bez alkoholu - nejlepší nealkoholické víno pro všechny sporty, co existují na světě. Vyzkoušejte tak jako již mnoho našich známých sportovců výtečné a zdravé víno bez alkoholu. Vzniklo sice v Německu, ale velmi populární i i naše moravské. Dnes, kdy se také mnoho našich předních sportovců znovu vrací ke zdravému životnímu stylu, se na jejich sportovištích a v jejich sportovních klubech vyklubalo naše nealkoholická vína.

Při vyhlašování vítězů a na bujarých nočních oslavách jsou čím dál víc vyhledávaným nápojem. No tak určitě! Přípitek bez kapky alkoholu – tak to se podle našich interních informací letos chystá oslavit celá řada předních sportovců, kteří využijí možnosti, jak se pobavit ať už doma, či ve společnosti a přitom nezatížit svůj metabolismus alkoholem.

Jak se to vlastně jmenuje, dealko, odalkoholizované, či nealko? Pro všechny naše sportovce nealkoholiky je správné české slovo: Bez alkoholu na sportoviště nelez! O drogách vůbec nemluvím. A v dnešní době, kdy děti sportovců také raději sportují, musí mít dobrý přiklad doma i na sportovišti.


Rozdíl mezi slovy nealkoholické a dealko víno není pouze v záměně počátečního písmena. Nealkoholické nápoje se totiž často vyrábějí jiným postupem než jejich paralely s obsahem alkoholu. Zcela jinak je to u dealkoholizovaných vín. Výroba těchto produktů je stejná jako u alkoholických - klasických vín, jen alkohol je následně odstraněn. Výsledkem tohoto náročného postupu je pak nápoj, který si zachovává stejnou chuť, obsahuje však jen minimální stopy alkoholu. Například dealkoholizované víno či sekt je plnohodnotné víno, vzniká s klasického vína odstraněním alkoholu ve vakuové komoře, a má tak většinu chuťových charakteristik i pozitivních zdravotních účinků jako víno s obsahem alkoholu, v některých ohledech je jeho konzumace dokonce zdraví prospěšnější. Dealkoholizované víno obsahuje většinou 0,0%. pouze některé z naší nabídky mají 0,3 objemového procenta alkoholu, což je méně, než mají například ovocné šťávy! Sportu zdar a víno bezalkoholu zvlášť, vážení přátelé internetových vyhledávačů a nákupu vína online!

Sportovci -kontaktujte nás! Prodej vín bez alkoholu