Benediktan sirup

Prodejní místo produktů Inca Botanica Praha 1.
Benediktan sirup k dispozici na prodejně v centru města.
Prodej bylinných sirupů Benediktan, Pampeliška, Maca, Motýlí květ
Vše od Petra Chobota na prodej ihned podle Gusta obchod Praha

všehojivá kombinace aromatických bylin benedikt, anýz a fenykl

Sirup Benediktan Inca Botanica 350ml

Složení: Benedikt lékařský  (Centaurea Benedikta), Anýz bedrník (Pimpinellavisum), Fenykl obecný (Foeniculum vulgare), vodný extrakt, invertní cukr (sacharóza, fruktóza, glukóza), sorban draselný, přírodní koncentrát z citronů.

Sirup Benediktan přináší všehojivou kombinaci léčivých bylin Benedikt, Anýz a Fenykl, jejichž účinky jsou rozsáhlé, ale především působí na zlepšení trávicí i vylučovací soustavy, léčení dýchací soustavy a detoxikaci. Pro ženy má fenykl benefit v podobě komortu při menopauze a anýz zase podporuje tvorbu mléka při kojení.

Dávkování: Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10. Před upotřebením protřepejte.Informace pro diabetiky: vzhledem k množství sacharidů není vhodné pro diabetiky nebo jen v omezeném množství a je nutno započítat do denního příjmu energie. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu. Uchovejte mimo dosah dětí. Možná přecitlivělost na obsažené látky. Není vhodné pro diabetiky.                                           

Nutriční hodnoty v g na                         100g sirupu
Energetická hodnota kcal/100g             210 kcal
Sacharidy                                                      51,6
z toho cukry                                                49,3
Bílkoviny                                                     <0,06
Tuk                                                               <0,10
Sůl                                                                 0,0265

Léčivé účinky:
Benedikt lékařský je dnes součástí léčivých směsí používaných při poruchách trávení (nechutenství nebo nadýmání) či chorobách jater a žlučníku. Rovněž se uvádějí jeho diuretické (močopudné) účinky. Pomáhá při léčbě žaludečních potíží a upravuje trávení a činnost jater.
 
Vše od Petra Chobota na prodej ihned podle Gusta obchod Praha 
Prodejní místo Inca Praha 1. Co vám můžeme nabídnout? Pokud potřebujete doplnit své domácí zásoby, můžete zajít přímo k nám na prodejnu. Jsme prodejní místo eshopu botanika a terapeuta paa Petra Chobota. Máme celý aktuálně dostupný sortiment ihned k dispozici i pro ty, kteří chtějí živou lékárnu doručit na adresu až domů. V každé lahvi tohoto sirupu najdete výbět těch nejkvalitnějších bylin pro vaše zdraví. Zdravé  sirup je u našich zákazníků po celý rok velmi oblíben nejen pro své léčivé účinky, ale i pro svou výbornou chuť. 
Pokud chcete léčivý bylinný sirup té nejvyšší kvality, sáhněte po tomto kousku z označením Inca Botanica. 
Jedná se o nejlahodnější nápoj vhodný pro děti, dospělé i seniory. Nealko nápoj v TOP kvalitě bez přidaných chemických konzervantů a barviv. Vše bez alkoholu na jednom místě ihned v centru města. Nákup Nealkomarket.cz Benediktian sirup doručí i až na adresu domů.
Nejzdravější nápoj - zdravý sirup vyrobený z léčivých bylin nakup zde na prodejně bez alkoholu Praha 1.