Víno bez alkoholu pro řidiče

Prodejna vín a nápojů bez alkoholu. Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo zde na www.nealkomarket.cz

Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické.

Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo na prodejně podle Gusta obchod Praha 1. Vyberte si nealko vína, která máte rádi. Velký výběr kvalitních vín ke všem příležitostem. Víno z Francie - víno speciálně pro vyrobené pro řidiče. Země vína také začala myslet na naše české řidiče i řidičky, kolaře, jachtaře a námořníky. Dopřát si mohou bílé, červené, růžové. Na oslavě se dobře pije i krásně vychlezené šumivé a pak se bez obav může sednout za volant. Víno bez alkoholu pro řidiče aut i pro cyklisty - nejlepší cesta, jak se nedostat před soud. Současná právní úprava v ČR je ve vztahu ke konzumaci alkoholických nápojů před a během jízdy velice přísná, od Aše až na jižní Moravu se přísně uplatňuje nulová tolerance alkoholu, a to jak u řidičů amatérů, profesionálních, a pozor i u svátečních a rekreačních jezdců na kole! A tak mne napadá, jak je to nyní u nás v Praze s koloběžkami??  Může vás zastavit měšťáci a dát dýchnout?
Fakt nevím, podle mne většina lidí, co využije kolo nebo koloběžku v Praze pije pivo nebo jiný alkohol a pak se kochá krásami Prahy.

A nám chudákům za volantem hrozí zráta řidičáku už po malém pivku.

Dnes je pro Vás připravena novinka. Víno bez alkoholu je nápoj všech našich řidičů, všech maminek a tatínků, prostě víno bez alkoholu pro každého a ještě navíc jde o skutečné víno za bezkonkurenční ceny. Kup francouzská vína Bonne Nouvelle - ochutnej rozdíl. Je to 100% víno bez alkoholu = záruka kvality.

Kontaktujte nás