Chatka Kamčatsky krab

100% Krab = CHATKA je unikátní výrobek, připravený výhradně z vynikajícího Kamčatského kraba. Prodej kamčatského kraba ve skle i v plechu v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno bez alkoholu a kraba chatku pošleme celá ČR. 

Kraba chatku kup zde

Tento krab, který je vyloven z ledové vody na Beringově pobřeží, nabízí nejlepší kvalitu a chuť krabího masa.

Víno bez alkoholu kup zde

Připravte si doma své oblíbené pochutiny k vínu, ideální na posezení s přáteli nealkoliky. My k vaší chatce připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem pochutinám. Prodej vína v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno bez alkoholu pošleme celá ČR. A jaká máme nealkoholická vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend. Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vašemu masu z kraba také skvěle hodí. Je to pochoutka králů, jemné kousky masa
 
Kamčatský (královský) krab má velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky. Čistá hmotnost masa: 150 g.
 
CHATKA je unikátní výrobek, připravený výhradně z vynikajícího Kamčatského kraba
 
 (Kamchatka King Crab - Pralithodes camtschaticus). T
 
Slozeni: kamčatský krab 100% (Paralithodes Camchatiucus) , 15% masa z noh kraba, 85% kousky masa z těla kraba, pitná voda, jedla sůl.
 
Informace byly převzaty z etikety výrobku nebo od výrobce. Alergeny zvýrazněny.
 
Podmínky skladování: uchovávat při teplotách od 0 do +25°C.
 
Maso kamčatského kraba má malý kalorický obsah (85 Kcal / 100g), je nízkotučný (1,2 /100g). Má velký obsah vitamínů, je bohatý na bílkovinu (17%), železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. Země původu: Rusko. Jestli hledáte odalkoholizované víno, tak u nás jste na správné adrese. vaše oblíbená značka je ihned skladem nebo na prodejně k odběru ihned. Rusáci z Prahy se tím ládujou, tak se u nás pro něj také zastavte.

 

Kontaktujte nás