Očistná kúra

 Jihoamerické léčivé byliny z Amazonie a And. Peruánské  byliny z deštného pralesa. V případě vašeho zájmu zde najdete doporučení na zázračné bylinky a terapie zaměřené na cílené zdravotní potíže.  Jarní měsíce jsou z pohledu lidského zdraví výjimečné hned z několika důvodů.
V zimě tělo střádá a schraňuje. Po dlouhém zimním spánku by mělo být připravené na změněnou tělesnou a orgánovou aktivitu. Na jaře se činnost mnoha důležitých orgánů, především jater, zvyšuje a organizmus se tak připravuje na jiný způsob fungování, než tomu bylo v zimě. Přirovnáme - li tělo k přírodě, tak i ono na jaře začíná rozkvétat. Potřebuje mnohem více energie a daleko větší přísun výživných látek a také slunečního záření k tomu, aby přirozeně prošlo a uneslo změněné nároky na jeho bezchybné fungování. Jedním z ukazatelů náročnosti přechodu na jarní režim je únava. Říkáme jí jarní. Ta je signálem změn a zrychlení metabolizmu a tělesné energetiky.


Příroda se se změnou zima - jaro vyrovnává mnohem lépe než lidské tělo, protože je přirozená ve všech svých projevech. I když je lidské tělo rovněž vybaveno vlastní přírodní moudrostí a má přirozené regenerační a samoočistné schopnosti, musíme mu mnohdy napomoci je aktivovat. A to platí hlavně na jaře. Člověk je bohužel zatížený množstvím návyků, předsudků a stereotypů, které mu brání pochopit přirozenost, smysl a řád, jež řídí jeho tělesné pochody. Vedle špatných způsobů stravování, negativních návyků jako jsou kouření, lenost je ještě mnoho dalších, které stojí vždy jako příčina na začátku příznaků mnoha nemocí.

Předejít nemocem lze jedině změnou stereotypů, na základě kterých nemoc vzniká. Jedna z mnoha cest, jak provést změny vedoucí k trvalému zdraví, vede přes tělo. Existuje mnoho způsobů, jak tělu pomocí a jedním z nich jsou jarní očistné a detoxikační kůry. Ty mají na jaře nejvýraznější efekt a právě tady pomáhají tělu snáze se vyrovnat se změnou klimatických podmínek
Podle Gusta obchod - prodejní a výdejní místo Národní 9 v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr za nákup ihned bez objedná u nás zdarma. Na všechny zdravotní potíže, na všechny nemoci se najde lék. My dáváme přednost těm z přírody, z pralesa. Pokud na nás něco vleze, tak my se vyhýbáme chemii, používáme organické, čisté, léčivé či preventivní prostředky a produkty, které nazýváme dary z přírody. Můžeme doporučit ozdravné léčebné kúry, extrakty, superpotraviny a bylinné směsi, které vám zaručeně pomohou.
Unikátní bylinná směs pro očistu organismu. Očistná kúra přírodně a náš organismus bude odolnější. Organické, čisté a léčivé produkty z Amazonie a Andské oblasti pro detoxikaci organismu - doplňky stravy pro lepší zdraví. Podívejte se do obchodu vedle lékárny - co všechno dokáže očistná kúra z jiné - živé pralesní lékárny