Žena

Radíme tam, kde máme zkušenosti, věnujeme se zdravému životnímu stylu, kosmetice, výživě i vztahům. Váš čas a současný stav už není nepřítel, omlazení pokožky je možné prakticky v každém věku. Stárnutí je přirozený proces a nemá smysl snažit se jej zvrátit – čas zkrátka neobelstíme. Životní zkušenosti jsou však často vykoupeny i méně žádoucími a hlavně viditelnými jevy, které se nejčastěji a nejvýrazněji projevují na pokožce obličeje.

Pigmentové skvrny, poškození kůže, povadlá pleť i rysy celého obličeje, vrásky a nezdravý odstín pleti – to vše se časem hlásí o slovo. Na nás pak záleží, jak s takovými projevy naložíme. Pokud si chceme zdravou a mladistvou pleť uchovat co nejdéle, je třeba o ni s přibývajícím věkem důsledně pečovat a dopřát jí vše, co potřebuje – správnou výživou počínaje, adekvátní péčí konče.

 Žena, Móda a krása, Sex a vztahy, Volný čas, Kariéra, děti, zdraví, Bydlení, recepty, horoskopy, Poradna, Novinky, Životní styl, Domácí lékař, Hubnutí, Zdraví jako vášeň, Dovolená, Erotika, Hračky pro děti, Restaurace, Rodina, Dětské, Cestování, Vaření, Seznamka

Kontaktujte nás