Ubos kůra

Nejen s pomocí Boží, ale i s pomocí vybrané léčivky můžete vyléčit mnoho civilizačních nemocí. Všechny zde uvedené přírodní produkty si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Ubos kůra nákup a odběr na místě ihned - u nás to máš hned 
Ubos posíláme na všechny adresy až domů
Rozvoz po Praze přes eshop Nealkomarket.cz
Kůry naložíme a přivezeme . Mapa je zde
Ubos kůru doručíme i po celé Praze. Prodej na rozvoz je přímo zde.  
Složení: Ubos 100 % (Spondias mombin-Cortex) - Mombín žlutý
Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Zdravotní účinky kůry Ubos 
Největší spektrum léčebného účinku však vykazuje kůra stromu. Kůra obsahuje Posiluje imunitu, podporuje metabolizmus, pomáhá i při kožních chorobách. Zastavuje krvácení a podporuje léčbu infekcí a zánětů dýchacích cest a pohlavních orgánů. Díky působení proti křečím se používá i v případě astma. Lze také hovořit i podpůrných účincích při boji s nádorovými onemocněními. .

Dávkování - Příprava: Podle hmotnosti konzumenta 1-2 lžičky zalijte cca 700-800ml studené vody a od bodu varu vařit cca na mírném ohni cca 20minut a scedit. Popíjete během dne ve třech rovnoměrných dávkách, nejlépe půl hodiny před jídlem.

Léčivé kůry ze stromů na všechny nemoci - prodejní místo bez alkoholu Praha 1.
Země původu: Česká republika
Kde nakoupit produkt Ubos kůra?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města
Podívejte se k nám také na náš další sortiment bylinných směsí a na jejich zázračné léčivé účinky. Léčivá kůra s „ů je kůra stromu s blahodárnými účinky. 
Nejenom dřevo, listy a plody, kořen, ale i kůra ze stromu je správná cesta k silnému zdraví. My tyto produkty pro vás máme na jednom místě. A náš obchod ani nemá potíž vám nabídnou další - přesně sestavené léčebné kúry, které obsahují produkty z kůry. A co si asi všichni u pití odvarů z kůry můžeme tak přát?? No co asi. Pevné Zdraví