Léčivá síla pralesa

Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé byliny, kúry a extrakty. Všechny zde uvedené přírodní produkty si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Všude okolo nás jsou bohužel mnoho neřádů - jsme obklopeni toxickými látkami, jako jsou pesticidy, potravinářské přísady, chemikálie, výfukové plyny, mnoho lidí si to vylupšuje vlastní konzumací alkoholu, konzumací drog, samozřejmě také nezdravé kouření. Alespoň jednou za rok je tedy třeba udělat ve svém těle pořádek - zdraví prospěšný úklid. Detoxikace organismu léčivými bylinami je z pohledu celostní - či holistické medicíny pravidelná očista organismu. I pro naše zákazńíky nealkoholiky jde o součást péče o své pevné zdraví. I naši předkové to dobře věděli a proto očistu pravidelně prováděli, ať již formou konzumace bylinek v určitých ročních obdobích nebo např. formou různých půstů. Pro dosažení očisty využívá lidský organizmus komplexního mechanizmu odpovědi, odvislého od řídícího centra a regulace. Těmito jsou orgány a struktury, které mají všeobecně uznávanou čistící schopnost, jako jsou játra, ledviny, střeva, pokožka, sliznice a plíce, přičemž je jasné, že je to lidské tělo, které si vybírá nejvhodnější orgán pro splnění této čistící funkce. Zároveň však vyhledává rovnováhu se svým okolím, která zajišťuje správný způsob eliminace toxinů při zachování správné funkce organismu. Zdravé amazonské rostliny s očistným účinkem odstraňují toxiny cestami a způsoby přirozenými pro organismus.

Podle Gusta obchod - prodejní a výdejní místo Národní 9 v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr za nákup ihned bez objednání u nás zdarma. Na všechny zdravotní potíže, na všechny nemoci se najde lék. My dáváme přednost těm z přírody, z pralesa. Pokud na nás něco vleze, tak my se vyhýbáme chemii, používáme organické, čisté, léčivé či preventivní prostředky a produkty, které nazýváme dary z přírody. Můžeme doporučit ozdravné léčebné kúry, extrakty, superpotraviny a bylinné směsi, které vám zaručeně pomohou.

Léčení v oblasti jihoamerické Amazonie je z velké části založeno na šamanské tradici a proces samotného léčení je silně spojen s duchovní očistou a spirituálním probuzením. Léčebné metody, rituály, znalost a použití bylin - to vše dodnes předávají šamani svým žákům a učedníkům ústně. Amazonie skýtá neuvěřitelné bohatství v podobě tisíců léčivých bylin a rostlin, které okem běžného člověka vypadají docela obyčejně, avšak zdejší curanderos (léčitelé) každou léčivku rozeznají a přesně vědí na co a jak ji použít.

Šamanská praxe by se bez nadsázky dala označit jako vysoké přírodní umění, kde šaman byliny poznává svým srdcem. Každá léčivá rostlina v pralese je považována za živou bytost, šamani s ní během své práce navazují kontakt, dostávají se do pásma její vibrační frekvence. To je stav, který změní stav jejich vědomí a tam s ní komunikují. Šaman tedy představuje jakýsi most mezi pozemskými a dalšími duchovními světy. Podle původní šamanské tradice je na nemoc fyzického těla pohlíženo také jako na důsledek poruchy v jemnější úrovni našeho bytí, v té spirituální. Věří se, že tyto spirituální potíže, které pokud nejsou léčeny, vytrysknou na úrovni fyzického těla jako nemoc, jsou způsobeny negativními energiemi. Kontakt s těmito špatnými energiemi pak může znečistit a otrávit lidské tělo podobně jako jakýkoliv jiný patogen nebo škodlivá látka fyzického charakteru. Dobrý šaman dokáže během léčebného rituálu s použitím různých bylin očistit člověka od těchto negativních energií a zároveň vytvořit ochranu před těmito druhy energetických patogenů do budoucna. Šamanský rituál je zde ústředním činitelem a bývá velmi silným zážitkem, během kterého se mnohonásobně zesiluje účinek podané medicíny či bylinného nápoje. Léčivá síla pralesa.

Kontaktujte nás