Léčebné kúry

 
 
Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé kúry, všechny ostatní superpotraviny, dary z přírody, doplňkové produkty, byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Podle Gusta obchod - prodejní a výdejní místo Národní 9 v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. 
V kategorii byliny je možné nakupovat určité části těchto léčivých rostlin. Je možné si pořídit květ, list, nať, plod, kůru, kořen. Myslíte si, že uvádíme úplně všechny a že je to úplně na hovno? Kdepak, nejpoulárnější a nejprodávanější je na hubnutí. Ti co nehubnou, se pak léčí deprase a závislosti na ouření, na alkoholu a na drogách. Vše se dá léčit přírodní cestou, bylinky máme my, vy přidáte vůli a ochotu se s tím trochu popasovat. Výsledky se určítě dostaví.
A těm co jsou zdraví, těm nohu doporučit prevenci, opakuji prevence dnes neni v akci.
Více jak tři desítky pečlivě sestavených ozdravně léčebných kúr vhodných k očistě, detoxikaci organismu a léčení konkrétních nemocí. Léčivé byliny, očistná kůra - Jihoamerické léčivé byliny přímo z pralesa s příznivými vlivy na játra, na ledviny, na žaludek, na močové, dýchací a trávicí cesty. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1

 

Kontaktujte nás