Bolivia Extra

 
Vážení plantážníci. Naše káva má v rodném listě přesně specifikováno místo narození. U nás poznáte přesně zemi původu, region a nejlépe i plantáž, ze které zrnková káva pochází - v tomto případě jde o stát Bolivia. Mnohonárodnostní stát Bolívie je vnitrozemský stát Jižní Ameriky. Na západě hraničí s Peru a Chile, na jihu s Argentinou, na jihovýchodě s Paraguayí a na východě a severu pak s Brazílií.  Naše nabídka káv je opravdu pestrá. Kávy od nás se vyznačují chutí a aroma, které jsou příslušné k danému druhu kávy - V tomto případě jde o Arabiku. S tím souvisí samotné pražení kávy. Snažíme se , aby náš zákazník poznal, že dobrá káva není jenom hořká, ale že v ní pozná i jiné chutě.  K výraznému rozeznání chutě kávy přispívá i její čerstvost. Proto se káva od nás k zákazníkovi dostává ne starší 7 dní po upražení. Náš obchod vám přináší pozitivní emoce a nový zážitek z pití kávy. Ochutnejte a vybírejte online nebo osobně přímo v centru hlavního města. Jsme prodejní místo bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. 
Naše nabídka káv je opravdu pestrá. Jsou v ní zastoupeny, jak jednodruhové Arabiky a Robusty, tak i směsi a to ze všech koutů světa.
Kávy od nás se vyznačují chutí a aroma, které jsou příslušné k danému druhu kávy. S tím souvisí samotné pražení kávy. Snažíme se , aby zákazník poznal, že káva není jenom hořká, ale že v ní pozná i jiné chutě, například chuť čokolády, lískových oříšků, medu, ovocné chutě, ....
K výraznému rozeznání chutě kávy přispívá i její čerstvost. Proto se káva od nás k zákazníkovi dostává ne starší 7 dní po upražení.
Káva ŠARLOT, ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA Vám přináší pozitivní emoce a nový zážitek z pití kávy.

Pražená zrnková káva Bolivia Extra Arabica 250g. Káva se v Bolívii pěstuje ve velkých nadmořských výškách a většina se jí zpracováva mokrou metodou. Její chuť je příjemná, spíše jemnější, se sladkým aroma