Káva Robusta

Prodejna kávy a nápojů bez alkoholuNejlepší kávu podle chuti a vůně kupte na www.nealkomarket.cz

Vážení plantážníci. Naše káva má v rodném listě přesně specifikováno místo narození. U nás poznáte přesně zemi původu, region a nejlépe i plantáž, ze které zrnková káva pochází. Vyberte si u nás druh, který vám chutná, každý den si doma či v práci připravte lahodný nápoj z upražených a rozemletých semen plodů kávovníku. Skutečně pravá, lahodná, gurmánská, která se hodí jako dárek pro muže i ženy, k svátku, k narozeninám i k výročí.
Tak jako víno bez alkoholu, na oslavu a party doma či v práci patří i skvělá zrnková káva. A e-shop Nealkomarket.cz ji má hned při ruce, nebo se o vás postará služba rozvoz po Praze. Prodej kávy pro byt, dům, kancelář a výhodné balení i pro další podnikání!
Jako káva se označují i samotná semena, případně semena rozemletá na prášek. Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a zvyšuje krevní tlak. U nás najdete svět kávy s garancí kvality. Vždy čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Uvádíme datum pražení. Ochutnejte a vybírejte online nebo osobně přímo v centru hlavního města. U nás se prodává nešizená káva po celý rok - vždy čerstvě pražená  - vždy přímo z naší pražírny.
Jaké druhy u nás nakoupíte??
Kvalitní káva Robusta Coffee
Espresso směsi
Africká káva
Asijská káva
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Indonéská káva
Karibská káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Středoamerická káva
Jihoamerická káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
Co kontinent a země, to nejlepší zrnka kávy a mnoho dalších
 
Ta nejkvalitnější z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. V našem sortimentu je také oblíbená zelená káva na hubnutí. V poslední době stává velmi populárním nápojem. Důvodem takto mimořádného zájmu je fakt, že zelená kávová zrna jsou velmi významným pomocníkem při hubnutí. Když se neupraží, zůstane v ní vyšší koncentrace zdraví prospěšných látek. A ty vám - tak jako nám mohou pomoci v hubnutí, boji s bakteriemi i špatnou náladou. Objednávejte ihned on-line! A nezapomeňte na naše víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické
 
Čerstvá 100% zrnková káva Robusta z naší pražírny - vychutnejte si kvalitní druhy kávy dovážené z celého světa. Objevujte a naučte se u nás znát přesnou zemi původu, region a nejlépe i plantáž, ze které zrnková káva pochází. A co je robusta? Jedná se o druh kávy, tedy přesněji řečeno o druhy kávovníků, z jejichž semen se káva vyrábí. 100% čerstvě pražená 100% Robusta je pro ty z vás, kteří mají rádi spíše drsnější chuť kávy s větším obsahem kofeinu. Co to tady meleme? Ale jo, jestli máte zájem o namletí, objednájte na našem eshopu typ káva mletá. My vám ji připravíme na den, který vyhovuje vám. Můžete tak mít doma či v práci vždy čerstvou. a přímo z pražírny - čerstvě pražená káva robusta z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Nám tento nealkoholický nápoj vyhovuje každý den ráno, po obědě i při odpolední špičce. Tím jsme stále připraveni nabízet jen to nejlepší z nejlepších: Kávovník statný - Coffea robusta to go.