Vlasová péče

Prodejní místo produktů Inca Botanica Praha 1. Léčivá síla pralesa
Vlasová péče k dispozici na prodejně v centru města.
Prodej ihned na prodejně Praha 1
Vše od Petra Chobota na prodej ihned podle Gusta obchod Praha 
vše pro vaše tělo a zdravé vlasy=.PLEŤOVÁ OLEJOVÁ EMULZE

Pleťový olej Sacha Inchi - jemná pleťová olejová péče

Složení: olej sacha inchi, olej z meruňkových jader, koenzym Q10

Jedinečná kombinace olejů lisovaných za studena, které Vaši pokožku omladí a rozjasní a která jsou jedinečnou kombinací pro vytvoření zářivé pleti a mladistvého vzhledu.

Tato olejová emulze zpomaluje stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Koenzym Q10 je přirozený antioxidant, podporuje elasticitu pokožky. bez přidaných chemických konzervantů a barviv.
Tato olejová emulze je plná vitaminů, minerálů a hodnotných látek, které pleť skvěle vyživí a poskytnou jí dostatečnou hydrataci. Tím se stává pokožka hebkou a jemnou.

Velmi vodné je použít tuto péči jako podklad pro make-up.

Použití: Malé množství péče rozetřeme na konečcích prstů a jemně vetřeme do
pokožky na požadovaná místa. Olejka se rychle vstřebává, nezanechává mastný film.

Baleno ve skle s pipetou.

Vlasový Para olej

VLASOVÁ OLEJOVÁ PÉČE

Složení: olej z para ořechů, makadamiový olej, ricínový olej, vitamín E
Jedinečnost výrobku spočívá v kombinaci olejů lisovaných za studena, které jsou známé svými skvělými účinky pro vlasy a zdravou vlasovou pokožku.
Při používání vlasy přirozeně regenerují, získávají pevnost. Obnovuje se jejich přirozená struktura. Vyživení a posílení vlasové pokožky, tedy i vlasových kořínků, velmi napomáhá růstu vlasů a eliminuje jejich vypadávání. Bez přidaných chemických konzervantů a barviv.
Baleno ve skle s pipetou.

Použití: Výživný vlasový zábal pro suché a lámavé vlasy. 

Do dlaní aplikujte větší množství oleje a rozetřete po celé délce vlasů. Zaměřte se především na část dál od hlavy a na konečky. Důkladně olej vetkněte, vlasy promasírujte. Poté je zamotejte a zakryjte igelitem a zabalte do ručníku. Nechte působit. Čím déle necháte olej na vlasech, tím více zregenerují a budou vyživené. Potom omyjte obvyklým způsobem. 


Péče pro svědivou vlasovou pokožku

Velmi malé množství kápneme pipetkou na konečky prstů jedné ruky a přiložíme na konečky prstů druhé ruky. Takto zaolejovanými konečky prstů jemně protřeme vlasovou pokožku horní části hlavy. Znovu kápneme na konečky prstů, znovu rozdělíme na prsty obou rukou a jemně vmasírujeme do vlasové pokožce okolo uší. Opakujeme i na zadní části hlavy, nebo jen v místech, kde je pokožka svědivá, či extrémně vysušená. Pokud nepoužijeme velké množství, můžeme olejovou  směs na pokožce nechat do následujícího mytí vlasů. Směs se rychle vstřebá do pokožky, kterou nezanechá mastnou, ale vyživenou.

 
Přírodní vlasová péče a jejich léčivé účinky
 
Cílem nabídky naší vlasové kosmetiky  je představit zákazníkům léčivé účinky emulzí, které ženě můžete nakoupit jako krásný a praktický dárek, Jedná se o  produkty vyrobené z léčivých bylin a to se ženám líbí
 
Krásné olejíčky ky se vejdou i do kabelky, mají praktické balení, ale vyznačují se především špičkovou kvalitou a léčebným účinkem.
 
Také v prodeji
Prodejní místo Inca Praha 1. Co vám můžeme nabídnout? Pokud potřebujete doplnit své domácí zásoby, můžete zajít přímo k nám na prodejnu. Jsme prodejní místo eshopu botanika a terapeuta paa Petra Chobota. Máme celý aktuálně dostupný sortiment ihned k dispozici i pro ty, kteří chtějí živou lékárnu doručit na adresu až domů.