Šamanské esence

Prodejní místo produktů Inca Botanica Praha 1. Léčivá síla pralesa
Šamanské esence k dispozici na prodejně v centru města.
Prodej ihned na prodejně Praha 1
Vše od Petra Chobota na prodej ihned podle Gusta obchod Praha 
Velejemné a speciální kombinace rostlin, Bylinné esence, Magické esence, Očistné esence, Prostorové esence,  Vonné esence, Spirituální, Šamanské esence z posvátných rostlin. 
 
 
Šamanské esence a jejich léčivé účinky
 
mají meditační, relaxační a uklidňující účinky. Vyzkoušejte třeba naše šamanské esence Kananga, Rosas, Santos, Lavanda, Pachamama. Každá z těchto vonných květinových esencí z Amazonie má i specifický rituální záměr a naši klienti je rádi používají k mnoha účelům. Osvěžovač vzduchu, harmonizace vědomí, uvolnění bloků, smazání energetických otisků předmětů, uvolnění od psychické zátěže, aromaterapie, čištění prostoru, vykuřování a mnoho dalších. Vše bez alkoholu na jednom místě ihned na prodejně Podle Gusta v centru města. Nákup doručíme i až domů. Vše na při léčivé ceremonie najdete přímo zde i pod názvy: Vonné květinové esence z Amazonie, Květové esence a vůně, Mnoho našich zákazníků a zákaznic pomohly probudit se a všechny z naší aktuální nabídky vzbudily neobvykle kladné reakce a pro jejich sílu a funkčnost.
Prodejní místo Inca Praha 1. Co vám můžeme nabídnout? Pokud potřebujete doplnit své domácí zásoby, můžete zajít přímo k nám na prodejnu. Jsme prodejní místo eshopu botanika a terapeuta paa Petra Chobota. Máme celý aktuálně dostupný sortiment ihned k dispozici i pro ty, kteří chtějí živou lékárnu doručit na adresu až domů.