Čaje

Prodejní místo produktů Inca Botanica Praha 1. Léčivá síla pralesa
léčivé čaje k dispozici na prodejně v centru města.
Prodej ihned na prodejně Praha 1
Vše od Petra Chobota na prodej ihned podle Gusta obchod Praha 
 
Tak si u nás vyberte! Nákup vám také doručíme až na adresu domů.
Prodejní místo Inca Praha 1. Co vám můžeme nabídnout? Pokud potřebujete doplnit své domácí zásoby, můžete zajít přímo k nám na prodejnu. Jsme prodejní místo eshopu botanika a terapeuta paa Petra Chobota. Máme celý aktuálně dostupný sortiment ihned k dispozici i pro ty, kteří chtějí živou lékárnu doručit na adresu až domů.  
 
 
 
Léčivé byliny které pocházejí z květů, z listů, z kůry, z kořene, z nati i z plodů. To je je ta správnou cestou k uzdravení různých nemocí a neduhů. Léčivé rostliny rovněž napomáhají redukovat přebytečná kila, zdravou cestou snižovat krevní tlak či napomoci nemocným játrům k lepšímu fungování. Nabízíme také byliny na žaludek, které zklidní trávicí ústrojí, byliny na snížení cholesterolu a byliny na ledviny. Z našeho širokého sortimentu vyzkoušejte i doporučení z naší poradny
 
léčivé čaje účinky
Léčivé byliny které pocházejí z květů, z listů, z kůry, z kořene, z nati i z plodů. To je je ta správnou cestou k uzdravení různých nemocí a neduhů. Léčivé čaje rovněž pomohou redukovat přebytečná kila, zdravou cestou snižovat krevní tlak, nebo pomohou nemocným játrům k lepšímu fungování. Prodáváme také byliny na žaludek, které zklidní trávicí ústrojí, byliny na snížení cholesterolu a byliny na ledviny a mnoho dalších.
Z našeho širokého sortimentu doporučujeme i naše léčebné kúry a využítí naší poradny
Hledáte kvalitní léčivé byliny na všechny nemoci? 
Většina našich bylinek se dá pro přípravu čaje použít samostatně, jako odvar nebo nálev. Prodáváme: 
směs bylin a čaje
bylinné směsi, 
bylinné čaje, 
jednodruhové čaje a byliny, čajové směsi, bylinné směsi, míchané bylinné čaje, 
eruánské byliny na všechny druhy nemocí
Tak nezapomeň, čaj zapomnění a další skvělé léčivé čaje jsou tu pro každého po celý rok