Ženšen pětilistý extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica také ihned na prodejně. Léčivý extrakt Ženšen pětilistý kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
Ženšen pětilistý
Gynostemma pentaphyllum – folium
rostlina dlouhověkosti
Patří mezi nejléčivější byliny
Zařazení produktu Ženšen pětilistý extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě  - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica:
Cukrovka, Homocystein, Imunita, Játra, Krevní tlak, Ledviny, Onkologie, Srdce
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdraví - Ženšen pětilistý je skvělý adaptogen, jeho léčivých a harmonizačních vlastností můžete využívat po celý rok pro ochranu organizmu před škodlivými vlivy. Pomáhá trávení, imunitnímu systému, snižuje hladinu cholesterolu, léčí nespavost, zlepšuje fungování jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi, reguluje krevní tlak (nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje) a zabírá i jako prevence infekční žloutenky, rakoviny, mrtvice a infarktu.

Léčivé účinky: lze ho doporučit těm, kteří hledají klidné trávení, imunitní systém, snižuje cholesterol, léčí nespavost, zlepšuje funkci jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi. Pozoruhodná je i schopnost regulovat krevní tlak, kdy nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje.

Popis produktu Ženšen pětilistý extrakt:  Přírodní bylinný extrakt pomáhá odstranit ledvinové kameny, příznivě působí při léčbě zánětů močových cest, pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin, pomáhá léčit chronické záněty jater, léčí onemocnění sleziny a ledvin, je vhodná pro diabetiky, má močopudné účinky, ovlivňuje tvorbu a vylučování žluči.

Složení: Ženšen pětilistý -  Jiaogulan  (Gynostemma pentaphyllum – folium) -vodný extrakt, čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování : 8-10 kapek 3x denně, u osob s vyšší hmotností je možné užít vyšší denní dávku až 15 kapek 3x denně. U osob  s průměrnou hmotností je vhodné dodržet denní dávkování. Před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Gynostemma pentaphyllum – folium přírodní bylinný extrakt snižuje krevní tlak, krevní cukr, cholesterol, prospívá jak krevnímu oběhu, tak i zlepšuje činnost srdce. Podporuje také trávení, pomáhá regenerovat játra, žlučník, slinivku, uklidňuje žaludek a trávicí soustavu, čistí a posiluje ledviny, léčí močové cesty, pomáhá chránit před slábnutím a řídnutím kostí.

Kde nakoupit produkt Ženšen pětilistý?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.