Muňa Muňa

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica ihned na prodej. Léčivý extrakt bylin z oblasti And a Amazonie Muňa Muňa kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
 
Kde nakoupit produkt Muňa Muňa kapky?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Důležité je, že Inca Botanica a náš obchod je má stále dostupné. V naší nabídce máme pouze produkty, které jsou součástí léčebné kúry, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv. Při jejich výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné, jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny. 
 
 
Extrakty a výluhy z bylin jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Mnohem méně tak trpí zhýčkané chuťové buňky, jenž ve většině nejsou na odvary z bylin zvyklé.
 
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Nemá smysl se o nich dalekosáhle rozepisovat, důležité je, že v naší nabídce máme pouze produkty, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv.
Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné.
Extrakty jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny.
Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1