Křídlatka extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica ihned na prodej. Léčivý extrakt Křídlatka kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
Křídlatka japonská
Fallopia Japonika – radix
Resveratrol
Patří mezi nejsilnější antioxidanty
Zařazení produktu Křídlatka extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica: 
Antioxidant, DNA, Rakovina, Resveratrol
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdraví, který pomáhá prodlužovat život. antioxidanty jsou ve všeobecnosti látky rostlinného původu, které dokážou ničit volné radikály. Volné radikály nepříznivým způsobem ovlivňují jiné procesy v buňkách našeho těla a jsou součástí mechanizmů chorob, jako je ateroskleróza, rakovina, oslabení imunity, ale i Parkinsnova, či Alzheimerova choroba. Antioxidatny jsou schopné znefunkčnit částici volného radikálu a zlikvidovat ji dříve, než vyvolá řetězovou reakci. Stav, kdy jsou antioxidanty a volné radikály v rovnováze považujeme za optimální. Porušení této rovnováhy nazýváme oxidační stres.

Léčivé účinky: využijte ji při léčbě boreliózy, má antibiotické účinky, působí jako antivirotikum i antiparazitikum. Pomáhá proti kašli, zánětu průdušek i při astmatu, funguje na posílení imunity i slinivky břišní. Dokonce dokáže snížit hladinu krevního tuku, cholesterolu. Velmi účinný antioxidant, má i také velmi silné  protirakovinné účinky.

Popis produktu Křídlatka extrakt:  Přírodní bylinný extrakt - vČesku dle zákona č. 58/2018 Sb nesmí být Křídlatka  japonská  použita jako potravina či doplněk stravy. V ostatních zemích je možné užívat křídlatku a to v tomto případě - (viz Edice 28 kapek

Složení: Křídlatka japonská  (Fallopia Japonika – radix),čištěná  voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování :  5-7 kapek 2-3x  denně , nepřekračujte denní dávkování, před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Fallopia Japonika – radix - přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské. Kůra ze stromu lapacho (Tabebuia avellanedae či impetiginosa ) je zpracovávána v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 58/2018 Sb, která platí od 1. 11. 2018, nesmí být použita jako potravina či doplněk stravy. Extrakt tedy dodáváme pouze jako botanický materiál. Není doplněk stravy

Kde nakoupit produkt Křídlatka?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města. 

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.