Inca set

Unikátní kombinace mocného kořene Jergon Sacha a peruánských bylin Vilcacora, Ubos, Muňa a Wira Wira.  Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé kúry, všechny superpotraviny, dary z přírody, doplňkové produkty, byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem.
Unikátní kombinace mocného kořene Jergon Sacha a peruánských bylin používaných v indiánské etnomedicíně k posílení imunity a prevenci virových onemocnění. 
Zařazení produktu Inca Defensa set extrakty podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě  - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica:
Antivirální, Imunita, Viróza

Dávkování produktů: Inca Defensa

– 2x 20 kapek denně (dospělý)

– 2x 6 kapek denně (děti do 14 let)

Inca Respiro

– 2x 20 kapek denně (dospělý)

– 2x 6 kapek denně (děti do 14 let)

Jergon Sacha

– 2x 20 kapek denně (dospělý)

– 2x 6 kapek denně (děti do 14 let)

Všechny kapky nakapejte zároveň do menšího množství tekutiny (voda, džus atd.). Nepoužívat mléko

Ke zvýšení účinku užívejte Dračí krev a Vilcacora extrakt (Vilcacoru jen v případě že neužíváte léky na ředění krve, obvzlášť Warfarin)

Není vhodné pro malé děti, těhotné do 5. měsíce těhotenství a kojící ženy. Složka Inca Defensa obsahuje Vilcacoru, která není vhodnápro lidi trpíci hemofilií (užívající léky na ředění krve) a pacienty užívající imunosupresiva (látky snižující imunitní reakce). Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

 

Složení: Inca Defensa: Vilcacora (Uncaria tomentosa), Ubos (Spondias mombin) – vodné extrakty, čištěná voda, sorban draselný, kyselina citronová

Inca Respiro: Muňa Muňa (Minthostachys setosa), Wira Wira (Gnaphalium graveolens) – vodné extrakty, čištěná voda, sorban draselný, kyselina citronová

Jergon Sacha: Jergon sacha (Dracontium loretense) 10% vodný extrakt, čištěná voda, sorban draselný, kyselina citronová, benzoan draselný

Kde nakoupit produkt Inca set kapky?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města
Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Důležité je, že Inca Botanica a náš obchod je má stále dostupné. V naší nabídce máme pouze produkty, které jsou součástí léčebné kúry, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv. Při jejich výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné, jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny. 
 
 
Extrakty a výluhy z bylin jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Mnohem méně tak trpí zhýčkané chuťové buňky, jenž ve většině nejsou na odvary z bylin zvyklé.
 
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Nemá smysl se o nich dalekosáhle rozepisovat, důležité je, že v naší nabídce máme pouze produkty, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv.
Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné.
Extrakty jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny.
Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1