Inca kod 777

Milí přátelé, dnes jsme zařadili do prodeje nový bylinný set Inca kód 777 - unikátní ochranný set silných peruánských a evropských bylin a hub. Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé kúry, všechny superpotraviny, dary z přírody, byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem.

Unikátní ochranný set silných peruánských a evropských bylin a hub
Zajišťuje aktivní ochranu proti nákazám a představuje nejhlubší princip imunity všech tělesných tkání člověka. 
Komplexní imunita & ochrana organismu
Zařazení produktu Inca kód 777 extrakty podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě  - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica:
Antivirální, Imunita, Viróza

Všechny tyto byliny jsou vybrány tak, aby posílily imunitu a zharmonizovaly organizmus při náporu sociálně civilizační zátěže, která nám přichází hlavně v posledních událostech ze strany zaměstnavatelů a úřadů. Tato kombinace bylin je určená k eliminaci množství negativných dopadů při aplikaci prokuktů, které nejsou příznivé pro naše organizmy. 

Z tohoto důvodu je účinek celého produktu Inca kód 777 zakódován v názvu a nezbývá než zapnout pátračské schopnosti k dešifraci kódu. 

Balíček obsahuje:

1 x Jergon Sacha  50 ml

1 x Chaga 50 ml

1 x Ubopam 50 ml

 

Složení:

Jergon Sacha :  Jergon sacha (Dracontium pretense-radix)  vodný extrakt, čištěná voda,  gylcerol, sorban draselný, kyselina citronová

Chaga:  Čaga  - Rezavec šikmý (Inonotus obliquus-funghi) - vodný extrakt,  čištěná voda, glycerol , sorban draselný, kyselina citronová

Ubopam:  Ubos (Spondias mambin-cortex), Pampeliška kořen (Taraxacum officinale -radix) - vodný extrakt,  čištěná voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronov

 

Dávkování produktů:

Jergon Sacha

2 x 15 kapek denně (dospělý)

2 x 5 kapek denně (děti do 14 let)

Chaga

2 x 15 kapek denně (dospělý)

2 x 5 kapek denně (děti do 14 let)

Ubopam:

2 x 15 kapek denně (dospělý)

2 x 5 kapek denně (děti do 14 let)

Jednotlivé složky je lepší užívat každou zvlášť , ale není třeba dělat mezi užitím jednotlivých složek pauzu.

Posílení imunity: Jak ji zvýšit a chránit se

Harmonizační kúra při užití zátěžových faktorů :

Pokud se budete chystat aplikaci zátěžového produktu je dobré užívat celý balíček podle uvedeného dávkování a to: 

14 dní před aplikací

14 dní po aplikaci (je možné i déle) 

Dále je vhodné celou dobu užívat:

Dračí krev a to do výše 20 kapek denně (dle homotnosti - u zdravých osob nebo u mužů vyšší váhové kategorie je možné do 30 kapek denně ) 

Vilcacora - extrakt ve výši 2 x 10 kapek denně ( ale jen vpřípadě,  že neužíváte žádné léky na ředění krve, či neužíváte imunosupresiva po transplantaci orgánů, či netrpíte hemofílií - Vilcacora výrazně ředí krev) 

Užívání této kúry  by mělo zabránit zdravotním i energetickým komplikacím v co největší míře. 

Informace o Jergon Sacha můžete najít na všeobecně dostupných zdrojíc

Informace o Vilcacoře, jedné  složce tohoto extratu můžete najít na volně dostupných zdrojů:

Informace o Ubosu můžete najít na všeobecně dotupných zdrojích:

Všeobecná upozornění:

Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Země původu bylin : Peru, ČR - Vyrobeno v ČR 

Kde nakoupit produkt Inca kod kapky?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města