Česnek extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica ihned na prodej. Léčivý extrakt Česnek kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
Česnek medvědí - na vylučování těžkých kovů, metabolismus cholesterolu, 

normální činnost oběhovéa střevní soustavy, normální činnost kardiovaskulární soustavy

Česnek setý v kapkách
Allium sativum-radix
Spojené léčivé síly česneku setého s česnekem medvědím v silném extraktu z obou druhů česneku
Patří mezi naše nejléčivější české rostliny
Zařazení produktu Česnek extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě  - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica:
Antioxidant, Cévy, Cholesterol, Cukrovka, Deprese, Dýchací cesty, Imunita, Játra, Srdce, Střeva
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdraví - Česnek obecně má velké množství léčivých účinků a v této česnekové směsi je spojena léčivá vlastnost jak česneku setého či kuchyňského s česnekem medvědím, bylinou volně rostoucí.

Léčivé účinky: lze ho doporučit těm, kteří hledají snižení hladiny celkového cholesterolu a lipoproteinů s nízkou hustotou (LDL), zatímco zvyšuje příznivý cholesterol s vysokou hustotou (HDL). Zároveň také snižuje hladinu triglyceridů

Popis produktu Česnek extrakt: Přírodní bylinný extrakt z cibule léčivé rostliny česneku setého pro přirozenou obranyschopnost a normální hladinu krevních lipidů. Působí na plísně a bakterie a čistí cévy od cholesterolových úsad

Složení: Česnek setý (Allium sativum-radix), česnek medvědí (Allium ursinum-folium), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová.

Dávkování : 10 - 12 kapek 3x denně, u osob s vyšší hmotností je možné užít vyšší denní dávku až 15 kapek 3x denně. U osob  s průměrnou hmotností je vhodné dodržet denní dávkování. Před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Allium sativum-radix přírodní bylinný extrakt pomáhá při angíně, chřipce, nachlazení, pomáhá při chronickém onemocnění dýchacích cest a dutin, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, řeší problémy při arterioskleróze, chrání před trombózou, snižuje vysoký krevní tlak, léčí křečové žíly, pomáhá při žaludečních a střevních obtížích

Kde nakoupit produkt Česnek kapky?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.