Brazilský ženšen extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica ihned na prodej. Léčivý extrakt bylin z oblasti And a Amazonie. Brazilský ženšen kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
Ženšen pochází z deštného pralesa Brazílie
Pfaffia panicullata-radix
Suma
Patří mezi nejsilnější žen-šeny
Zařazení produktu Brazilský ženšen extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica: 
Energie, Odolnost organismu, Paměť, Regenerace, Stres
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdraví, Suma, patří mezi takzvané nepravé ženšeny. Jedná se až o jeden metr vysokou poléhavou rostlinu. Jako léčivá droga se z ní používá kořen. Z kořene se získává prášek, který se již používá v léčitelství nebo nyní v současnosti jako doplněk stravy

Léčivé účinky: lze ho doporučit těm, kteří jsou vystaveni stresu, nebo potřebují zvýšit psychický a fyzický výkon. Brazilský ženšen působí jako stimulátor pro zvýšení celkové zdatnosti a odolnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Je tedy vhodný k regenraci organizmu, zvláště k rekonvalescenci po prodělaných onemocněních. Od evropské komise pro povolování léčivých účinků má bylina přiřknuto toto zdravotní tvrzení: Duševní stav a výkon - paměť - stres

Popis produktu Brazilský ženšen extrakt:  Přírodní bylinný extrakt - brazilský ženšen působí jako stimulátor pro zvýšení celkové tělesné zdatnosti a odolnosti organizmu, snižuje míru únavy a vyčerpání. Rovněž zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje vitalitu a přirozenou obranyschopnost organizmu. Je tedy vhodný k regeneraci organizmu, zvláště k rekonvalescenci po prodělaných onemocněních,

Složení: Ženšen brazilský – Suma  (Pfaffia panicullata-radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný,  kyselina citronová

Dávkování :  7 -8 kapek 2-3x  denně , nepřekračujte denní dávkování, před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Pfaffia panicullata-radix přírodní bylinný extrakt pochází z deštného pralesa v Brazílii. Jde o velice silný adaptogen, kteří místní obyvatelé používají jako bylinné tonikum. V oblasti svého původu je rovněž nazýván para todo (“na všechno”) nebo corango-acu. Jak název napovídá, je brazilský ženšen velmi ctěn původními obyvateli těchto oblastí, jihoamerickými Indiány. Stal se dokonce jednou z přísad odvaru liany ayahuasca. Je však třeba zdůraznit, že samotná rostlina halucinogenní účinky nemá. V nápoji měla zvýšit odolnost organismu po jeho vypití. Indiáni ho užívají jako všeobecný lék pro mnoho typů chorob a k doplnění energie při vyčerpání organismu.

Kde nakoupit produkt Brazilský ženšen?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města.

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.

 

 

Fallopia Japonika – radix
Resveratrol
Patří medzi nejsilnější antioxidanty
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdraví, který pomáhá prodlužovat život. antioxidanty jsou ve všeobecnosti látky rostlinného původu, které dokážou ničit volné radikály. Volné radikály nepříznivým způsobem ovlivňují jiné procesy v buňkách našeho těla a jsou součástí mechanizmů chorob, jako je ateroskleróza, rakovina, oslabení imunity, ale i Parkinsnova, či Alzheimerova choroba. Antioxidatny jsou schopné znefunkčnit částici volného radikálu a zlikvidovat ji dříve, než vyvolá řetězovou reakci. Stav, kdy jsou antioxidanty a volné radikály v rovnováze považujeme za optimální. Porušení této rovnováhy nazýváme oxidační stres.

Léčivé účinky: využijte ji při léčbě boreliózy, má antibiotické účinky, působí jako antivirotikum i antiparazitikum. Pomáhá proti kašli, zánětu průdušek i při astmatu, funguje na posílení imunity i slinivky břišní. Dokonce dokáže snížit hladinu krevního tuku, cholesterolu. Velmi účinný antioxidant, má i také velmi silné  protirakovinné účinky.

Popis produktu Křídlatka extrakt:  Přírodní bylinný extrakt - vČesku dle zákona č. 58/2018 Sb nesmí být Křídlatka  japonská  použita jako potravina či doplněk stravy. V ostatních zemích je možné užívat křídlatku a to v tomto případě - (viz Edice 28 kapek

Složení: Křídlatka japonská  (Fallopia Japonika – radix),čištěná  voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování :  5-7 kapek 2-3x  denně , nepřekračujte denní dávkování, před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Fallopia Japonika – radix - přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské. Kůra ze stromu lapacho (Tabebuia avellanedae či impetiginosa ) je zpracovávána v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 58/2018 Sb, která platí od 1. 11. 2018, nesmí být použita jako potravina či doplněk stravy. Extrakt tedy dodáváme pouze jako botanický materiál. Není doplněk stravy

Kde nakoupit produkt Křídlatka?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města.