Brazilský žampion extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica také ihned na prodej. Léčivý extrakt bylin z oblasti And a Amazonie. Žampion kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
 Žampion brazilský - houba z deštného pralesa Brazílie
Agaricus Blazei Murill - fungi
Božská houba 
Patří mezi nejsilnější produkty pro zdraví a dlouhověkost
Zařazení produktu Brazilský žampion extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě  - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica:
Dlouhověkost, Imunita, Obranyschopnost
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky Zdravotní tvrzení - skutečný elixír zdravípohádková houba si vysloužila posvátné jméno Cogumelo de Deus neboli portugalsky božská houba, a to nejen proto, že oplývá jedinečnou krásou, ale proto, že je doslova darem z nebes ve smyslu podpory zdraví. Agaricus Blazei Murill je po celém světě považována za přírodní dar pro zdraví a dlouhověkost. Výtažek z houby Agaricus byl také podroben studiím, které prokázaly, že pomáhá podporovat zdravé fungování imunity. Agaricus má vyšší obsah bílkovin a sacharidů než většina ostatních hub.  Používá se mnoho staletí a v jeho účinky věřili už Inkové.  

Agaricus patří s Cordycepsem a  sibiřskou čagou  k nejúčinnějším druhům hub, které obsahují velké množství polysacharidů. Polysacharidy jsou v zásadě primárním zdrojem energie organismu a jsou významnou složkou konceptu „síly hub“.  Jedním z důvodů, proč houba Agaricus upoutala pozornost vědců už v 70. letech 20. století, je její spojení s nízkým výskytem geriatrických onemocnění mezi staršími obyvateli Piedade, horské vesnice v Brazílii, odkud houba Agaricus Blazei Murill pravděpodobně pochází. Vědci vysledovali, že u lidí, kteří houbu Agaricus konzumovali, se obvykle s pokračujícím věkem nevyvinuly závažné chronické nemoci. Konkrétně se o polysacharidech beta-glukanech ví, že mají jedinečný imunomodulační potenciál, takže si možná zaslouží více pozornosti pro své působení proti infekcím a nádorům. Je také vhodná k užívání jako podpora výživy během chemoterapie.

Z celkového hlediska se výtažek z plodnice houby Agaricus považuje za bezpečný a účinný doplněk s téměř žádnými potenciálními vedlejšími účinky, který je prokazatelně účinný při mnoha různých použitích.

Léčivé účinky: lze ho doporučit těm, kteří jsou vystaveni léčbě rakoviny plic, žaludku, prsu, vaječníků, prostaty či děložního hrdla, diabetu 2., vysokém krevním tlaku, snížení nežádoucího LDL cholesterolu, podpoře střevních funkcí, imunitních poruchách, jako jsou alergie, autoimunitní reakce, AIDS

Popis produktu Brazilský žampion extrakt:  Přírodní bylinný extrakt - brazilský žampion působí jako stimulátor pro zvýšení celkové tělesné zdatnosti a odolnosti organizmu, Houby získaly zásadní význam pro lidské zdraví v první polovině minulého století, kdy Alexander Fleming objevil první antibiotikum, penicilin, produkovaný plísní Penicillium. Léčivá houba se používá v tradiční medicíně a lidské stravě po tisíce let. V dnešní době jsou léčivé houby a jejich aktivní sloučeniny stále více uznávány konvenční medicínou, protože stále více vědeckých studií podporuje jejich terapeutickou hodnotu.

Složení: Žampion brazilský (Agaricus Blazei Murill - fungi) , čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování:  7 -10 kapek 2-3x  denně , nepřekračujte denní dávkování, před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení: pro Agaricus Blazei Murill - fungi přírodní bylinný extrakt pochází z deštného pralesa v Brazílii. Agaricus přispívá k posilování imunitního systému a k odstraňování fyzického a emočního stresu.

Kde nakoupit produkt Brazilský žampion?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města.

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.