Benedikt extrakt

Tinktura - lahvička plná zdraví Inca Botanica - nákup přímo ihned na prodej. Léčivý extrakt kupte přímo na prodejně, nebo objednejte online v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu je na naší prodejně i bez objednání předem. 
Centaurea Benedikta – herba
Zařazení produktu Benedikt extrakt podle obtíží, podle nemoci, co tento produkt léčí, co podporuje, kde ho najdete v katalogu a v naší léčivé sestavě - produkty v balíčku podle léčebné kúry i jako prevence včetně dávkování a doporučení od výrobce Inca Botanica: 
Dýchací cesty, Trávení
Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1
Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 
 
Léčivé účinky:
 
Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích.
Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu.
Zevně jej lze použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.
Posiluje organismus.
Zvyšuje produkci mateřského mléka.
Pomáhá při léčbě brucelózy.

Přírodní kapky z natě léčivé rostliny čubetu benediktu - benediktu lékařského. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1. Tento skvělý produkt - Benedikt lékařský má široké využití a již od středověku byl známý svými protinádorovými účinky a i dnes je tato bylina považována za jeden z nejúčinnějších přírodních produktů sloužících k léčbě všech druhů rakoviny. 

Léčivé účinky: Zvyšuje tvorbu slin, žaludečních šťáv a žluči, proto je vhodný při nechutenství a trávicích obtížích. Odstraňuje z těla kyselinu močovou, proto se podává při dně a revmatismu. Dá se využít a použít na špatně se hojící rány, kožní záněty, bércové vředy, ekzémy a pásový opar.

Popis produkt Benedikt lékařský: Posiluje organismus. Zvyšuje produkci mateřského mléka. Pomáhá při léčbě brucelózy.

Složení: Benedikt lékařský (Centaurea Benedikta – herba) , čištěná voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování :  5-7 kapek 2-3x  denně , nepřekračujte denní dávkování, před použitím protřepat.

Povolená zdravotní tvrzení :

Normální trávení
Normální funkce dýchacího systému

Země původu: ČR - Vyrobeno v ČR

Kde nakoupit produkt Benedikt lékařský?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města. 

Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1.