Extrakty z bylin

Celý sortiment extraktů z bylin je možné zakoupit v centru města. Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé kúry, všechny ostatní superpotraviny, dary z přírody, doplňkové produkty, byliny si můžete také objednat a koupit online v e-shopu Nealkomarket.cz. Pošleme vám je na výdejní místa, beno na adresu domů. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. 
 
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Důležité je, že Inca Botanica a náš obchod je má stále dostupné. V naší nabídce máme pouze produkty, které jsou součástí léčebné kúry, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv. Při jejich výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné, jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny. 
 
 
Extrakty a výluhy z bylin jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Mnohem méně tak trpí zhýčkané chuťové buňky, jenž ve většině nejsou na odvary z bylin zvyklé.
 
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Nemá smysl se o nich dalekosáhle rozepisovat, důležité je, že v naší nabídce máme pouze produkty, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv.
Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné.
Extrakty jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny.
Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1

Kontaktujte nás