Extrakty z bylin

Celý sortiment extraktů z bylin je možné zakoupit v centru města. Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé kúry, všechny ostatní superpotraviny, dary z přírody, doplňkové produkty, byliny si můžete také objednat a koupit online v e-shopu Nealkomarket.cz. Pošleme vám je na výdejní místa, beno na adresu domů. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Podle Gusta obchod v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. 
 
 
Tady je máte všechny a na jednom místě
Aguaje
Achiote
Achiotela
Anona Graviola
Ambrosino
Brazilský žampion
Benedikt
Caigua
Cabachiote
Kabachiote
Canchalagua
Kanchalagua
Claragua
Klaragua
Cuti Cuti
Kuti Cuti
Česnek setý
Medvědí Česnek
Dragosana
Defensa extrakt
Espimorado
Eukalypt
Fialová kukuřice
Florapiedra
Flor de Arena
Ginkgoma
Guarapuma
Hercalima
Hercampuri
Hercampurino
Hinocaiga
Hierba Luisa
Huanarpo Macho
Herbenalo
Chagubona
Chaga - Čaga
Chanca Piedra
Chuchuhuasi
Jergon Sacha
Juan de Alonso
Kotvičník
Křídlatka
Lichuna
Lapacho
Motýlí květ
Maca
Macachiote
Macajuga
Marco
Marcocura
Marcomero
Marcoregano
Manapyrolo
Marbos
Manayupa
Muňacha
Muňača
Muňofen
Mucura
Mukura
Muira Puama
Muňa Muňa
Macontro
Pampeliška
Pyropurino
Tawari
Tawarillo
Ubos
Ubosanno
Uňaregola
Uncaflora
Unkaflora
Vilcacora
Vilcakora
Vilcareina Soft extrakt
Vilcareina Forte extrakt
Wira Wira
Wira Wira
Ženšen pětilistý
Ženšen Brazilský
Co kus to unikát + navíc  Ochranný set INCA KÓD 777
a Inca DEFENSA PACK Ochranný set, který je vhodný na ten virus. Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Důležité je, že Inca Botanica a náš obchod je má stále dostupné. V naší nabídce máme pouze produkty, které jsou součástí léčebné kúry, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv. Při jejich výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné, jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny. 
 
 
Extrakty a výluhy z bylin jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Mnohem méně tak trpí zhýčkané chuťové buňky, jenž ve většině nejsou na odvary z bylin zvyklé.
 
Metod extrakce jsou desítky, od nejpoužívanější alkoholové, přes vodní, až po moderní superkritickou za pomocí CO2. Nemá smysl se o nich dalekosáhle rozepisovat, důležité je, že v naší nabídce máme pouze produkty, u nichž nebylo při extrakci použito žádných chemických látek, konzervantů či barviv.
Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné.
Extrakty jsou stejně bezpečné, jako byliny z nichž byly vyrobeny.
Tinktury a extrakty z bylinek, výluhy z bylin, kapsle a tinktury jsou u našich zákazníků velmi oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Všechny námi nabízené Peruánské produkty neobsahují alkohol. Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé extrakty z bylin. Prodejní místo bez alkoholu Praha 1

Kontaktujte nás