Detoxikace

Všechny zde uvedené přírodní, organické, čisté a léčivé produkty, byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Všude okolo nás jsou bohužel mnoho neřádů - jsme obklopeni toxickými látkami, jako jsou pesticidy, potravinářské přísady, chemikálie, výfukové plyny, mnoho lidí si to vylupšuje vlastní konzumací alkoholu, konzumací drog, samozřejmě také nezdravé kouření. Alespoň jednou za rok je tedy třeba udělat ve svém těle pořádek - zdraví prospěšný úklid. Detoxikace organismu léčivými bylinami je z pohledu celostní - či holistické medicíny pravidelná očista organismu. I pro naše zákazńíky nealkoholiky jde o součást péče o své pevné zdraví. I naši předkové to dobře věděli a proto očistu pravidelně prováděli, ať již formou konzumace bylinek v určitých ročních obdobích nebo např. formou různých půstů. Pro dosažení očisty využívá lidský organizmus komplexního mechanizmu odpovědi, odvislého od řídícího centra a regulace. Těmito jsou orgány a struktury, které mají všeobecně uznávanou čistící schopnost, jako jsou játra, ledviny, střeva, pokožka, sliznice a plíce, přičemž je jasné, že je to lidské tělo, které si vybírá nejvhodnější orgán pro splnění této čistící funkce. Zároveň však vyhledává rovnováhu se svým okolím, která zajišťuje správný způsob eliminace toxinů při zachování správné funkce organismu. Zdravé amazonské rostliny s očistným účinkem odstraňují toxiny cestami a způsoby přirozenými pro organismus.

Podle Gusta obchod - prodejní a výdejní místo Národní 9 v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Na všechny zdravotní potíže, na všechny nemoci se najde lék. My dáváme přednost těm z přírody, z pralesa. Pokud na nás něco vleze, tak my se vyhýbáme chemii, používáme organické, čisté, léčivé či preventivní prostředky a produkty, které nazýváme dary z přírody. Můžeme doporučit ozdravné léčebné kúry, extrakty, superpotraviny a bylinné směsi, které vám zaručeně pomohou.

Cílem tohoto článku je pouze nezávisle nahlédnout do historie tradičních učení a na jejich přístupy k detoxikaci. Již od dávných dob byla očista organismu součástí lidské péče o zdraví. Produkty Petra Chobota a postavení detoxikace z pohledu jihoamerického šamanismu. Produkty Petra Chobota a postavení detoxikace z pohledu jihoamerického šamanismu. Tropické deštné pralesy nazývá  největší lékárnou na světe s výskytem velkého počtu přírodních léčiv. Téměř polovina běžně užívaných léků pochází právě z této oblasti. Jihoamerické deštné pralesy obsahují  základní ingredience savčích hormonů, stimulantů a sedativ, což skrývá obrovský potenciál pro léčení. Místní lidé žijí v podmínkách největší biodiverzity na zemi, přesto jde o jedno z nejobtížnějších prostředí k životu. Curanderos neboli léčitelé si prakticky nemohou dovolit stanovit špatnou diagnózu či zvolit nesprávnou medikaci. Na jejich vědění navazujeme a přinášíme zcela původní léčivé a ozdravné receptury

Kontaktujte nás