Dealkoholizované víno

Nejlepší víno bez alkoholu kup na prodejně vína podle Gusta obchod. Osobní odběr zdarma! Vína doručíme do celé ČR. Prodej 0,0% vín zde

Ne vždy si může každý z nás dopřát skleničku klasické a dobrého vína. Bohudík, že existujeme. I v takových chvílích naštěstí existuje naše nealko řešení. Víno bez alkoholu - dealkoholizované víno. Rozdíl v chutí a vůni ani nepoznáte. Je to velmi  je příjemná varianta vína pro naše zákazníky chodce, řidiče, těhotné ženy, kojící matky, lidi při redukční dietě, vrcholové sportovce, slušné politiky, populární celebrity a i pro ty, kteří už mají dávno své vypito. A ti, co se hlásí k suchému měsíci to berou jako úlevu od nadměrného požívání doma a už i v práci.
 
Občas to nechce jen malou změnu. Tady je to o úplném konci a kones s pitím na nějaký čas, nabo skončit s alkoholem úplně. Proto existuje naše víno bez alkoholu . nealko víno, které je jako stvořené pro silné jedince a všechny životní situace. Zdravé nealko nápojr pro ty, kteří si chtějí vychutnat požitek z vína bez toho, aby porušili dietu, byli společensky unaveni nebo trpěli vez své oblíbené skleničky vína.
 
Dealko víno je vhodné pro řidiče, těhotné ženy, kojící matky, při redukčních a jiných dietách. V neposlední řadě také pro ty, kteří jednoduše vyznávají zdravý životní styl nebo nemohou pít alkohol. Jedná se o velmi elegantní a chutnou alternativu pro všechny tyto skupiny lidí.
Dealkoholizované víno a hubnutí.
Dalším velkým kladem dealko vína je to, že obsahuje v porovnání s běžnými víny skromnou 1/3 kalorií. U některých značek a druhů vín dokonce 1/10 kalorií. Proto se toto víno stává také příjemným doplňkem redukčních diet. Dealko víno se běžně používá i při vaření, pokud nechcete v jídle stopy alkoholu nebo vaříte také pro své děti.
Nealkoholické víno a zdraví
U konzumace dealkoholizovaného červeného vína se zjistilo, že pozitivní zdravotní efekt je vyšší než u vína klasického. Látky, obsažené v červeném víně, mají přímou schopnost snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Odborníci se shodují také v tom, že nejvhodnějším je odrůdové révové víno, blahodárně působící na cévní systém. Proto se nám dobře prodávají vína Merlot, Cabernet sauvignon, Syrah,
Dealkoholizované víno - výběr je veliký, i pro ty, kteří mají rádi klasické odrůdy. v našem eshopu můžete vybírat z mnoha známých a osvědčených značek, no je tu výběr vín bez alkoholu z malých vinařství. Nealkoholizované víno si můžete koupit v naší specializované prodejně vína Nealkomarket Praha 1, nebo přes internet. Ve vyhledávačík náš obchod a naši nabídku vín najdete také pod názvy: nealkoholické víno, nízkoalkoholické víno, dealko či nealko víno, odalkoholizované a víno bez alkoholu.

Kontaktujte nás