Dary z přírody

Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé byliny, kúry a extrakty. Všechny zde uvedené přírodní byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Vyzkoušejte naše dary z peruánské přírody, které velmi významně podporují naše zdraví. Peruánské byliny, které jsou v naší nabídce, pochází od pana Petra Chobota a jeho týmu. Prodejce je tedy prověřená a certifikovaná společnost, která hlídá veškeré standardy potřebné k prodeji v rámci EU. Jedná se poklady z pralesa Sangre de drago, olej z ořechů Sacha Inchi, Maca a jiné. Díky projektu Inca Botanica vám můžeme nabídnout produkty z rostlinných darů Amazonie. Jsme přesvědčeni, že původní indiánská etnika měla, a některá stále mají, naprosto vyjímečné receptury a znalosti týkající se pralesních rostlin a stromů, které pomohou vašemu zdraví. Zdravé amazonské rostliny s očistným účinkem odstraňují toxiny cestami a způsoby přirozenými pro organismus.
Podle Gusta obchod - prodejní a výdejní místo Národní 9 v centru hlavního města. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují na eshopu či přímo na prodejně je osobní odběr ihned bez objednání zdarma. Na všechny zdravotní potíže, na všechny nemoci se najde v přírodě lék. Vyzkoušejte dary z přírody. Příroda nás obdařila nespočetným množstvím darů. Mezi nejcennější bezesporu patří léčivé rostlinky, byliny a bylinky. Rostou jich ale tisíce. Jde o cenný poklad. U nás najdete všechny potřebné informace. vědomosti o jejich účincích, návody na přípravu a detailní popis. U ozdravných léčebných kúr také dobu trvání konzumace - užívání.

 

Kontaktujte nás