Čerstvá káva

Prodejna kávy a nápojů bez alkoholuNejlepší kávu podle chuti a vůně kupte na www.nealkomarket.cz

Vážení plantážníci. Naše káva má v rodném listě přesně specifikováno místo narození. U nás poznáte přesně zemi původu, region a nejlépe i plantáž, ze které zrnková káva pochází. Vyberte si u nás druh, který vám chutná, každý den si doma či v práci připravte lahodný nápoj z upražených a rozemletých semen plodů kávovníku. Skutečně pravá, lahodná, gurmánská, která se hodí jako dárek pro muže i ženy, k svátku, k narozeninám i k výročí.
Tak jako víno bez alkoholu, na oslavu a party doma či v práci patří i skvělá zrnková káva. A e-shop Nealkomarket.cz ji má hned při ruce, nebo se o vás postará služba rozvoz po Praze. Prodej kávy pro byt, dům, kancelář a výhodné balení i pro další podnikání!
Jako káva se označují i samotná semena, případně semena rozemletá na prášek. Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a zvyšuje krevní tlak. U nás najdete svět kávy s garancí kvality. Vždy čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Uvádíme datum pražení. Ochutnejte a vybírejte online nebo osobně přímo v centru hlavního města. U nás se prodává nešizená káva po celý rok - vždy čerstvě pražená  - vždy přímo z naší pražírny.
Jaké druhy u nás nakoupíte??
Čerstvá káva Espresso směsi
Africká káva
Asijská káva
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Indonéská káva
Karibská káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Středoamerická káva
Jihoamerická káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
Co kontinent a země, to nejlepší zrnka kávy a mnoho dalších
 
Ta nejkvalitnější z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. V našem sortimentu je také oblíbená zelená káva na hubnutí. V poslední době stává velmi populárním nápojem. Důvodem takto mimořádného zájmu je fakt, že zelená kávová zrna jsou velmi významným pomocníkem při hubnutí. Když se neupraží, zůstane v ní vyšší koncentrace zdraví prospěšných látek. A ty vám - tak jako nám mohou pomoci v hubnutí, boji s bakteriemi i špatnou náladou. Objednávejte ihned on-line! A nezapomeňte na naše víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické
Čerstvá a přímo z pražírny - zrnková káva z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu Praha 1
 
Co prodáváme? Upřímně - stejně tak jako víno bez alkoholu, tak i káva se k vám dostane na přímo - bez zprostředkovatelů. Kávu vám dodává malá, lokální pražírna se specializací zejména na jednodruhové Arabiky a jejich směsi.
 
Jak to u nás s prodejem kávy funguje? No - prefesionálně, tak jako s dealko vínem. Vy si ji u nás na eshopu Nealkomarket objednáte, můžete také použít e-mail či telefon. Tady na to přistoupíme, pokud už u nás máte registraci. 
Dále se káva pro vás praží na den, který si stanovíte. Podle vašeho přání kávu upražíme a poté několik dní necháme 2-3 dny odpočinout - vydýchat. 
Expedice!
Kávu vám zašleme, předáme osobně nebo můžete využít našeho vlastního rozvozu po Praze.
A jakmile dorazí, už můžete chystat mlýnek na kávu. Vychutnáte si jedinečnou chuť naší čerstvě upražené kávy. Doma i v práci. Já si tedy pro jistotu beru svojí sebou. To, co je na ulici je buď drahé, nebo špatné. 
 
Kde nás najdete? Velmi jednoduché - přímo uprostřed hlavního města Praha. Ulice Národní je v ČR pouze jedna, Národní divadlo také máme jen jedno. A komu to není jedno, tak zajde osobně k nám na prodejnu. A komu prodáváme kávu? Jednoduše každému. Našimi zákazníky jsou všichni, kdo už nás znají, i ti, kteří chtějí nabídnout svým kolegům, rodinám, přátelům, zákazníkům a zaměstnancům jedinečný prožitek při konzumaci čerstvě upražené kávy.
 
Protože jsme kouzlo čerstvé a kvalitně připravené kávy v naší ulici postrádali, začali jsme si kávu kupovat pro svou potřebu, a postupně pro potřebu našich přátel, přímo z pražírny prsami. Vzhledem k příznivému ohlasu všech zákazníků se náš kávový partnerský vztah postupně stal jednou z našich podnikatelských činností. V dnešní době dodáváme kávu nejenom domácnostem a firmám, ale i kavárnám a restauracím, a to včetně poradenství v oblasti přípravy kávy a aktivně rozvíjíme další služby naší pražírny.
 
Ale ani musíte být zrovna kávový znalec, abyste ocenil naši kvalitní, čerstvě upraženou kávu. Pražíme nejen pro kavárny, restaurace a firmy, ale i přímo pro vás domů, pro vaše blízké či klienty. Největší předností naší kávy je její čerstvost. Cesta kávy do běžných obchodů či supermarketů se pohybuje v řádech měsíců, u nás v řádu několika dnů. Zelenou kávu můžete mít u nás také  na objednávku. Na prodejně je ale připravena pro přímý prodej jen mletá.
Z našich všech druhů si můžete připravit kávu všemi běžnými způsoby – espresso, french press, překapáváním, pomocí mokka konvičky atd. Samozřejmostí je i příprava klasického českého turka
Čerstvá a přímo z pražírny - zrnková káva z proslulých plantáží světa - prodejní místo bez alkoholu Praha 1
 
Co prodáváme? Upřímně - stejně tak jako víno bez alkoholu, tak i káva se k vám dostane na přímo - bez zprostředkovatelů PRAŽÍRNA VÝBĚROVÉ KÁVY
Jsme lokální pražírna se specializací zejména na jednodruhové Arabiky a jejich směsi. Zabýváme se také doplňkovým prodejem kávového vybavení.
 
Jak to u nás s prodejem kávy funguje? No - prefesionálně, tak jako s dealko vínem. OBJEDNÁTE
Zde v e-shopu, e-mailem či telefonicky provedete objednávku.
 
PRAŽÍME
Podle vašeho přání kávu upražíme a poté několik dní necháme „dýchat“ 
(2-3dny).
 
EXPEDUJEME
Kávu vám zašleme, předáme osobně nebo můžete využít některého z lokálních distributorů.
 
PIJETE
Vychutnávejte si jedinečnou chuť naší čerstvě upražené kávy.
 
Kde nás najdete? Velmi jednoduché - přímo uprostřed hlavního města Praha. A komu prodáváme kávu? Jednoduše pro každého. Našimi zákazníky jsou všichni, kdo chtějí nabídnout svým rodinám, přátelům, zákazníkům a zaměstnancům jedinečný prožitek při konzumaci čerstvě upražené kávy.
 
Protože jsme kouzlo čerstvé a kvalitně připravené kávy v našem okolí postrádali, začali jsme si kávu pro svou potřebu, a postupně pro potřebu našich přátel, pražit sami. Vzhledem k příznivému ohlasu spotřebitelů se náš koníček postupně stal jednou z našich podnikatelských činností. V dnešní době dodáváme kávu nejenom domácnostem a firmám, ale i kavárnám a restauracím, a to včetně poradenství v oblasti přípravy kávy a aktivně rozvíjíme další služby naší pražírny.
 
musíte být zrovna kávový znalec, abyste ocenil naši kvalitní, čerstvě upraženou kávu. Pražíme nejen pro kavárny, restaurace a firmy, ale i přímo pro vás domů, pro vaše blízké či klienty.
DOMŮO NÁSJAK TO U NÁS FUNGUJEE-SHOPBLOGKONTAKT
PRAŽÍRNA VÝBĚROVÉ KÁVY
PRAŽÍME PRO KAŽDÉHO
Nemusíte být zrovna kávový znalec, abyste ocenil naši kvalitní, čerstvě upraženou kávu. Pražíme nejen pro kavárny, restaurace a firmy, ale i přímo pro vás domů, pro vaše blízké či klienty.
 
PRAŽÍRNA VÝBĚROVÉ KÁVY
VŽDY ČERSTVÁ KÁVA
Největší předností naší kávy je její čerstvost. Cesta kávy do běžných obchodů či supermarketů se pohybuje v řádech měsíců, u nás v řádu několika dnů. Zelenou kávu nakupujeme od ověřených dodavatelů a její druh a kvalitu si vybíráme sami. Pražíme pravidelně a často. Vytváříme minimum skladových zásob, které jsou určeny pouze pro přímý prodej.
 
PRAŽÍRNA VÝBĚROVÉ KÁVY
KÁVA PRO VŠECHNY TYPY PŘÍPRAV
Z našeho produktu lze připravit kávu všemi běžnými způsoby – espresso, french press, překapáváním, pomocí mokka konvičky atd. Samozřejmostí je i příprava českého turka

 

Kontaktujte nás