Olympský čaj

Prodáváme všechny léčivé čaje na všechny nemoci. Mezi ně patři i všeléčivý Olympský čaj - nebo li Hojník horský, známá bylina léčitelky Vangy, který máme pro vás připravený ihned na prodejním místě bez alkoholu Praha 1. Všechny zde uvedené přírodní produkty si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Olympský čaj
Nákup a odběr na místě ihned - u nás to máš hned
Všechny čaje posíláme na všechny adresy až domů, v nabídce jsou i
čajové směsi, léčivé jednodruhové i sypané bylinné čaje z Amazonie.​
 
Rozvoz po Praze přes eshop Nealkomarket.cz
Čaj pro vás naložíme a přivezeme . Mapa je zde
Všechny léčivé čaje doručíme po celé Praze. Prodej na rozvoz je přímo zde. 

Složení: 100% Hojník horský  (Sideritis syriaca-herba)

Pirinský čaj, jehož jedinou složkou je blahodárná bylina z balkánských hor, u nás nesoucí botanický název Hojník horský a je též známá pod názvy Řecký horský čaj, Syrský horský čaj, Krétský čaj, Mursalský čaj a hojník horský - latinsky  názvem Sideritis (ten kdo má železo) , byla oblíbená bylina jasnovidky Vangy, která tuto bylinu ráda používala k léčení. Tato bylina, kromě mnoha léčebných vlastností, má harmonizující účinky a působí vysokovibračně na lidského ducha. A mimo jiné už samotná její lahodná chuť pozvedá náladu člověka. 

Dávkování: Při použití nedrcené byliny nalámeme 1 středně velké stéblo i s květem na 250ml vody. U drcené byliny se připravujeme nálev z 1vrchovaté lžičky. Louhujeme 5-10 minut. Vhodné pro celodenní pití. Můžeme ho podávat i studený s ledem. 

Velmi příjemně chutná nálev Pirinského čaje oslazený medem se šípkem. 

Hojník horský (Sideritis syriaca nebo také Sideritis scardica) je velice vyjímečná  kvetoucí bylina s blahodárnými účinky. Tato fascinující rostlina s bledě žlutými květy, zelenými pupeny a stříbřitými listy obsahuje velké množství éterických olejů, je bohatá na antioxidanty a polyfenoly. Hojník roste jen v horských oblastech nad 1000 m.n.m., převážně v Bulharsku, Turecku nebo Řecku.  Sideritis (hojník) se poprvé objevil v záznamech Pedaniusa Dioscoridesa, řeckého botanika a lékaře. A to už v 1. století n.l. Latinský název se vztahuje k řeckému slovu “sideros”, který v překladu znamená železo – a toho je v hojníku velké množství. Odvar z hojníku byl v dávných dobách podáván vojákům. Nápoj nejprve pomohl posílit tělo a pak zahojit rány a zregenerovat organismus. Kvůli svému použití byl hojník tehdy nazýván čajem vojáků.

Léčivé účinky: má protivirové  a detoxikační účinky, působí proti zánětům, obsahuje velké množství antioxidantů, je nápomocný lidem trpícím Alzheimerovou chorobou, pomáhá při bakteriálních infekcích, tlumí projevy anémie a podporuje správný krevní oběh, posiluje imunitu

Hojník horský obsahuje stopové prvky, éterické oleje, fenoly a je také skvělým zdrojem minerálů jako např. zinek, hořčík, sodík, kobalt, měď a zejména železa. Všechny tyto minerály mají příznivý vliv na náš kardiovaskulární systém a imunitní systém a stabilizaci krevního tlaku. 

Chuť: jemná, lahodná, mírně zemitá s květinovými tóny a jemnými náznaky citrusů a máty.

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Kde nakoupit produkt Olympský čaj?? Nakupte ho u nás na eshopu Nealkomarket.cz, nebo přímo na prodejně podle Gusta obchod v centru hlavního města. Země původu: Bulharsko. Vyrobeno v ČR. Bylinky pro všechny, kteří hledají pro své tělo kvalitu a jsou na to přírodní cestou