Bez alkoholu

I umírněné pití alkoholu pomalu a zrádně ničí naše tělo i mysl. Dokážete se ho vzdát? Prospějete tím tělu víc, než si myslíte. Žij si čistokrevnej život, pij klidně pivo, víno, skvělé míchané nápoje, likéry, vermuty. Ale ano to všechno máme, prodáváme nealkoholické nápoje, kde alkohol prostě není.
 
Mám pro vás 10 argumentů proč nepít alkohol, které vás mohou přesvědčit.
Náš život bez alkoholu, co se stane s vaším tělem, duší a myslí! Zlepší se nálada i sex, ale nejdete to hned, to dá rozum.
 
1 - ušetříte za hospody

2 - Nezávislost na alkoholu je trendy

Závislost na pití alkoholu, zpijete do němoty, přijdete o dobré postavení, o rodinu, o co ještě chcete přijít? Jestli zvládnete nepít alkohol, riziko, že se stanete psychicky závislí na sklence na uklidnění bude pryč

3 - čeká vás krásný, hluboký spánek  a čistá, dobrá noc bez alkoholu
 
4 -  A ráno!  Po alkoholu se nebudete cítit ospalejší. Probouzení uprostřed noci a nespavost patří mezi typické projevy. Dejte si měsíční pauzu a vaše spánkové vzorce se vrátí k normálu. A šláftruňk už nebudete potřebovat.
 
5 - Krásná kůže - zářící pleť. Obličej a oči jsou výkladní skříň vašeho těla a pokožka obličeje je na různé nepříjemné projevy nejnáchylnější. Detox pročistí od toxinů vaše tělo i čelo. Pleť bude jasnější, zářivější a jako bonus se zmenší i černé pytle pod vašima očima.

6 - Lepší trávení - špatné návyky a špatné stravování budou pryč. Zlozvyky jsou jako začarovaný kruh - začněte
    Energie

Alkohol vás povzbudí ve chvíli, kdy pijete, ale když jeho účinky vyprchají, padne na vás těžká únava jako deka. Když přestanete pít, budou výkyvy energie mnohem menší. Alkohol tělo dehydruje a navíc přispívá ke špatné náladě, což vám na životní síle taky nepřidá.

    Kasička se zaraduje

I kdybyste si dali jen dvě tři pivka nebo dvojky denně, ušetříte za měsíc minimálně 30×100 Kč. To jsou 3000, a neříkejte nám, že nevíte, kam s nimi. Nové boty, permice do fitka nebo výhodná letenka po Evropě – tahle radost vám vydrží déle než alkoboost. A to vůbec nemluvíme o tom, kolik zvládnete o víkendu utopit třeba v míchaných drincích.

    Zhubnete, takže sbohem,vaše špeky!

Další nepopiratelný benefit krátkodobé abstinence je, že pravděpodobně shodíte pár kil. Alkoholické nápoje jsou nacpané prázdnými kaloriemi, zvlášť ty sladké, takže si budete moct bez výčitek dát nášup u oběda nebo dortík.

    Dostanete všemožné další choutky, chuťe na další změny -

Přestat na měsíc pít alkohol je zdravé rozhodnutí, které může vyvolat dominový efekt. Budete nejspíš pít víc vody, líp se stravovat a dokonce možná i víc cvičit. Měsíc bez alkoholu z vás neudělá Miss Fitness, ale může to být začátek něčeho nového a krásného.

Tak co, dáte si na suchu pár dní, měsíc, vydržíte to celý rok? Budoucnost patří střízlivým
 

Kontaktujte nás