Rýžová dieta

Dejte si víno bez obav - vaše Rýžová dieta nebude ohrožena - máme víno a web bez alkoholu
Ve víně je pravda a pravda je horší, než jste čekali. Čtení nejen pro ženy ale i pro muže, vše o vaření, pečení, recepty, kuchařka a povídání o víně bez alkoholu, které dietu neohrozí. Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo zde! Světové červené a bílé víno přímo od výrobce. Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, populární. Víno je FREE ! Objednejte u nás

 

který vám poradí jak na to a poslouží se servisem vína. Vše o rýžové dietě, která vám pomůže zhubnout a očistit organismus. Přečtěte si diskuzi, jak jde hubnutí a konzumace dobrého vína ostatním našim zákazníkům. Mnoho receptů, mnoho doporučení a velký výběr vín, kde není alkohol. Dieta víno pro každého, pro všechny diety a všechny příležitosti. Chcete docílit ideální váhy, zvýšit sportovní výkony? Rýžová dieta, jak už její název napovídá, je založená především na konzumaci rýže. Spíše než k hubnutí slouží k pročištění a detoxikaci organismu, takže doporučujeme především bílé, suché, odrůdové, nejraději Chardnonny nebo Riesling. Víno z Francie, skvělé víno z Moravy, víno ze Španělska i Německa - Jak zhubnout za 5 dní a nebát se alkoholu ve víně?‎ Žádná hladovka, počítání kalorií, spousta dříny a potu, klidně si dejte víno. 
Sklenička dobrého a kvalitní vína - Rýžová dieta jídelníček
Připravili jsme pro Vás tip, doporučení, návrh i jídelníček pro tuto rýžovou dietu. Naše další upozornění je také důležité. Tato dieta má velmi jednostranné stravování a ačkoliv můžete očekávat určitý váhový úbytek, zhubnutá kila se rychle vrátí. Pokud chcete zhubnout nejen rychle, ale zároveň si váhu i udržet, doporučujeme vyhledat pomoc lékaře, sommeliéra, nebo odborníka na výživu.
 
Příklad doporučené jídelníčku - rýžová dietu pro ženy + sklenička bílé, suché, odrůdové víno s nízkým obsahem kalorií
Snídaně
   50 g rýže natural
Přesnídávka
   35 g rýže Basmati
Oběd
   50 g rýže natural
Svačina
   35 g rýže basmati
Večeře
   50 g rýže natural
  
Příklad doporučeného jídelníčku - rýžová dieta pro muže + sklenička červeného vína Merlot, suché, odrůdové, hrozny Bio oraganic 
Snídaně
   50 g rýže basmati ochucené bylinkami
Svačina
   30 g natural rýže se lžičkou sojové omáčky shoyu
Oběd
   50 g rýže basmati, 100 g králičího masa na česneku
Odpolední svačinka
   40 g jasmínové rýže
Večeře
   Zeleninové rizoto (50 g rýže) bez soli a sýra
za celý den maximálně dvě až tři skleničky vína
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete, poradíme i Vám
7 dní v týdnu máme nejlepší vína. Rýžové víno výhodně neprodáváme, kupte raději kvalitní, kde je sans, free, frei, bez, zero, pro víno vhodné pro dietu. Už tedy znáte tajemství krásných štíhlých dívek z Thajska, Vietnamu? Každý den jedí hodně rýže, jejich fitness je práce, a mají také víno si dopřávají od nás.

 

Kontaktujte nás